Polskie Superhot sprzedało się w ponad milionie egzemplarzy

Z tej okazji obniżono cenę.

Twórcy nietypowej strzelanki Superhot poinformowali, że na całym świecie sprzedano już ponad milion egzemplarzy produkcji. Z tej okazji na stałe obniżono cenę na PC - do 29,99 zł.

Taka kwota zakupu widnieje obecnie na Steamie. Jest też odsłona na sprzęt rzeczywistości wirtualnej, za 89,99 zł.

1
Ręce do góry!

„Pomysł oraz pierwszy prototyp powstały podczas game jamu w 2014 roku. Dzisiaj z radością możemy pochwalić się milionem sprzedanych kopii. To dla nas powód do świętowania, już kolejny w ciągu ostatnich dni” - komentuje Tomek Kaczmarczyk, współzałożyciel odpowiedzialnego za prace studia Superhot Team.

„Sprzedaliśmy już ponad milion egzemplarzy gry, zdobyliśmy mnóstwo nagród, a jednak ciągle spotykamy się z polskimi graczami, którzy są zdumieni, kiedy dowiadują się, że Superhot powstał w Łodzi” - dodaje twórca, wyjaśniając stałą obniżkę ceny.

Jak dowiadujemy się z informacji prasowej, obecnie 30-osobowy zespół deweloperów pracuje nad dużym dodatkiem do Superhot, a także nad zupełnie nowymi tytułami. Więcej informacji poznamy na początku 2018 roku.

Pomysł na Superhot jest dosyć nietypowy - czas płynie tylko wtedy, gdy bohater się porusza. Pozwala to w efektowny sposób unikać kul wroga. Do tego minimalistyczna oprawa graficzna, w której dominują biel i szarość z czerwonymi akcentami.

Cel gry jest prosty. Musimy wyeliminować wszystkich napotykanych jegomościów, przy okazji omijając pociski i ciosy bronią białą. Przeciwnicy zrobieni są ze szkła, wystarczy więc, że trafimy w dowolną część ciała, by rozsypali się na kawałki.

Świat nie zamiera kompletnie, kiedy stoimy w miejscu, więc w ciasnych pomieszczeniach, gdzie pocisk ma do pokonania zaledwie metr czy dwa, chwila nieuwagi może kosztować życie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami