Kolejne darmowe dodatki trafią do gry Śródziemie: Cień Wojny

Oprócz płatnych DLC.

Deweloperzy ze studia Monolith i przedstawiciele Warner Bros. Entertainment opublikowali dziś informacje dotyczące bezpłatnych aktualizacji z dodatkową zawartością do gry Śródziemie: Cień Wojny.

Już 21 listopada udostępniony zostanie tryb Nieskończonego Oblężenia związany z obroną twierdzy przed nadciągającymi siłami Saurona. Tego samego dnia gracze otrzymają też misje związane z rebeliami orków.

Dodatkiem będzie też ulepszony i rozbudowany tryb fotograficzny z nowymi opcjami i filtrami.

W dniu 5 grudnia twórcy wprowadzą tryb sieciowych zmagań na arenie - nasi podopieczni będą więc mogli zmierzyć się z wybranymi orkami innych graczy. Nie jest jeszcze jasne, czy sami przejmiemy kontrolę nad wojownikiem.

Wreszcie, 12 grudnia coś dla fanów większego wyzwania. Do gry trafi dodatkowy poziom trudności - Brutalny. Przeciwnicy będą sprytniejsi, a Talion nie będzie mógł ani razu korzystać z drugiej szansy.

Shadow_of_War_Free_Updates_and_Features_Infographic_v2_1510830676

Cień Wojny jest dostępne na PC, PS4 i Xbox One. Gracze zajmują się przede wszystkim walką z orkami i budowaniem własnej armii, by przejmować kolejne regiony wielkiego świata.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami