Twórcy Call of Duty: WW2 planowali dzisiaj - 14 listopada - wprowadzić do gry transakcje cyfrowe. Tak się jednak nie stanie, ponieważ deweloperzy ze Sledgehammer Games chcą skupić się najpierw na wyeliminowaniu problemów z działaniem serwerów.

Jak poinformowano, podstawa transakcji cyfrowych w Call of Duty: WW2, czyli możliwość zakupu Punktów COD, pojawi się w strzelance tydzień później, 21 listopada. Zespół „skupi się na priorytetowych sprawach” - napisano w serwisie Reddit.

1
Skrzynki spadają z nieba

Punkty COD służą do kupowania skrzynek z losową zawartością, określanych tutaj jako Zrzuty Zaopatrzenia. Obecnie można je zdobyć, ale tylko zdobyć w ramach standardowych postępów, bez korzystania z kart kredytowych.

Jakie są te „priorytetowe sprawy”? Mowa głównie o powrocie do serwerów dedykowanych, co powoli już następuje - trwają testy. Twórcy byli zmuszeni tymczasowo włączyć ponownie system P2P, ze względu na niespodziewane problemy wywołane ostatnią łatką.

W nocy Sledgehammer wydało kolejną aktualizację, zajmując się rozłączeniami, na które narzekało sporo graczy, a także resetowaniem statystyk po zakończonych meczach i zawieszaniem się lobby. Te usterki powinny być już wyeliminowane.

Zobacz: Call of Duty: WW2 - poradnik i najlepsze porady

Również odsłona PC doczekała się łatki. Wprowadzono szereg zmian, które wcześniej pojawiły się na konsolach, ale dodano też kilka modyfikacji tylko dla komputerów osobistych. Usunięto problem związany z resetowaniem FOV i blokowaniem liczby klatek na sekundę na 60. Dodano też wsparcie programu Discord.

Dzisiaj opisywaliśmy już problemem podwójnego, a nawet potrójnego doświadczenia, aktywny w grze od dnia premiery. Tą kwestią także się zajęto i sytuacja powinna wrócić do normy.

Reklama

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Call of Duty: WW2 - Recenzja

Dobra kampania i udany multiplayer.

Call of Duty: WW2 - wszystkie Pamiątki (mementos)

Zobacz, gdzie znaleźć pamiątki - zaczynamy od misji D-Day.

Najlepsze walki z bossami w cyklu God of War

Bez spoilerów z najnowszej odsłony.

Red Alert powraca jako gra mobilna

Skierowana na rynek chiński.

Reklama