Chad i Jared Moldenhauer - założyciele Studio MDHR - potwierdzili w niedawnej rozmowie, że platformówka Cuphead na pewno powróci w przyszłości.

- Gwarantujemy, że zobaczycie jeszcze Cuphead - mówił jeden z braci w rozmowie z serwisem IGN. - Ale jeśli mowa o planach i tym, co dokładnie zrobimy w przyszłości, to nie mieliśmy jeszcze ani chwili, by zatrzymać się i o tym pomyśleć.

1
Cuphead imponuje oprawą

Nie jest obecnie jasne, w jakiej formie popularna platformówka powróci na rynek - za pośrednictwem DLC, czy też w całkiem nowej odsłonie.

Dwójka producentów potwierdziła po raz kolejny, że wydana już produkcja zapewne nie pojawi się nigdy poza PC i Xbox One, ponieważ Microsoft był kluczową stroną podczas prac i - jak można się domyślać - zapewnił finansowanie.

Ambitny tytuł miał pierwotnie ukazać się jeszcze w 2016 roku, lecz deweloperzy postanowili poświęcić nieco więcej czasu na doszlifowanie zawartości i dodanie nowych elementów.

Akcję obserwujemy w dwóch wymiarach, przesuwając się w prawą lub lewą stronę ekranu. Wszystkie elementy oprawy graficznej są ręcznie rysowane, by jak najlepiej upodobnić się do kreskówek.

Największe wrażenie robi właśnie oprawa graficzna, czerpiącą inspiracje z klasycznych kreskówek Disney z lat 30. ubiegłego wieku - z charakterystycznym „postarzeniem” obrazu włącznie.

Gra „nieraz nas zdenerwuje - to nieuniknione. Bez frustracji nie byłoby jednak tego miłego, błogiego stanu ulgi i radości po pokonaniu każdego etapu. Jeżeli nie boicie się zręcznościowych wyzwań, nie możecie po ten tytuł nie sięgnąć” - głosi nasza recenzja Cuphead.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały