Przedstawiciele marki PlayStation poinformowali dziś, że już od 15 listopada wszyscy posiadacze PS4 będą mogli korzystać z trybów sieciowych w grach bez konieczności posiadania abonamentu PS Plus.

Promocja jest oczywiście ograniczona czasowo - okres darmowej zabawy multiplayer zakończy się 20 listopada o godzinie 11:00.

Warto zaznaczyć, że oferta nie dotyczy PlayStation Plus i wszystkich możliwości oferowanych subskrybentom, a więc gracze bez abonamentu nie pobiorą chociażby darmowych tytułów.

Promocja w sam raz na premierę Battlefronta 2

Przypomnijmy, że od września tego roku koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące lub 33 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych, gwarantuje liczne zniżki i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Reklama

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Jest z-cą redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.

Więcej artykułów od Mateusz Zdanowicz

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały