Nadchodzący tydzień podkreśla Star Wars Battlefront 2 od Electronic Arts, ale jest też kilka ciekawych powrotów z przeszłości, w postaci L.A. Noire na współczesne urządzenia oraz remake'u Outcast - Second Contact.

Wtorek, 14 listopada

  • L.A. Noire (PS4, Xbox One, Switch)
    Wersja językowa: angielska

Cole Phelps wraca do Los Angeles po zakończeniu II wojny światowej. Zaczynamy jako policjant w drogówce, lecz szybko zostajemy detektywem. Głównym zadaniem jest przeszukiwanie miejsc zbrodni, przesłuchiwanie świadków i próby znalezienia winnego.

Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości, gdy ludzkość odkryła istnienie równoległego świata, Adelpha. Amerykański rząd wysyła sondę, lecz tubylcy z rasy Talan atakują statek, tworząc anomalię w czasoprzestrzeni, grożącą zniszczeniem Ziemi.

Rocket League to zręcznościowa produkcja, w której podstawą są zmagania dwóch drużyn. Zasady przypominają futbol, ale zawodnicy kierują autami, starając się uderzać wielką piłkę.

Pierwszy sezon przygód Batmana w wykonaniu Telltale. Nintendo Switch otrzymuje od razu wszystkie pięć odcinków.

Piątek, 17 listopada

Klockowi herosi zmierzą się tym razem z osobnikiem znanym jako Kang Zdobywca. Złoczyńca kolekcjonuje całe miasta, umieszczając je w swojej metropolii o nazwie Chronopolis.

Gra debiutuje dwa lata po premierze pierwszej odsłony. Deweloperzy rozbudowują praktycznie każdy aspekt rozgrywki, a w prace zaangażowano dodatkowe firmy, ze względu na większą skalę projektu.

  • Rime (Switch)
    Wersja językowa: angielska

Rime to platformówka z otwartym światem. Gracze wcielają się w chłopca, który stara się uciec z tajemniczej wyspy. Nie obędzie się bez rozwiązywania zagadek, w których istotną rolę odgrywa oświetlenie, perspektywa oraz czas.

Legendarna już gra RPG o poskramianiu inwazji smoków zmierza na najnowszą konsolę Nintendo.

  • The Sims 4 (PS4, Xbox One)
    Wersja językowa: polska

W tej części w oczy rzuca się nacisk na kolorową i komiksową stylistykę. Rozbudowie uległ system celów życiowych, nazwanych w tej części aspiracjami, które zostały podzielona na kilka kategorii.

Gry Ultra Sun i Moon to nie tylko podstawowe wersje z dodatkami czy nowymi stworkami. Twórcy przygotowali nowy główny wątek fabularny, dodatkowe mega-ewolucje stworków oraz niespotykane wcześniej ataki typu Z-Move.

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały