Wolny weekend po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek minionego tygodnia.

#1 - Za kulisami CD Projektu

Po październikowych doniesieniach o rzekomych problemach CD Projektu, kilka dni temu opublikowano kolejny film, w którym byli pracownicy anonimowo ujawniają wiele szczegółów na temat działań firmy i prac nad grą Cyberpunk 2077. Więcej na ten temat.

1

#2 - Złotówki na Steamie

Możliwość płacenia w złotówkach pojawi się na Steamie już w najbliższy poniedziałek, 13 listopada. Poza naszą, mowa także o lokalnych walutach z Argentyny, Kostaryki, Izraela, Kazachstanu, Kuwejtu, Kataru, Ukrainy, Urugwaju i Wietnamu. Więcej na ten temat.

2

#3 - Respawn jest częścią EA

Electronic Arts poinformowało, że zamierza kupić Respawn Entertainment, studio twórców serii Titanfall. Transakcja powinna zostać sfinalizowana jeszcze w tym roku. Ujawniono także, że powstaje kolejna odsłona serii Titanfall. Więcej na ten temat.

3

#4 - Wiedźmin powróci?

Pomimo skoncentrowania wysiłków na karcianym Gwincie i na Cyberpunk 2077, prezes CD Projektu zapewnił w jednym z najnowszych wywiadów, że jego firma nie zapomni o Wiedźminie. Więcej na ten temat.

4

#5 - Więcej gier Microsoftu

Microsoft chce położyć w najbliższej przyszłości większy nacisk na dostarczanie odbiorcom własnych gier - to znaczy produkcji tworzonych przez wewnętrzne studia firmy, gier przeznaczonych dla platform Xbox. Więcej na ten temat.

5

#6 - Miliony GTA 5

Firma Take-Two pochwaliła się, że GTA 5 osiągnęło nakład 85 milionów egzemplarzy na całym świecie. To najlepiej sprzedająca się gra w historii rynku wirtualnej rozrywki w Stanach Zjednoczonych, pod względem liczby egzemplarzy i przychodów. Więcej na ten temat.

6

#7 - Sukces Activision

Activision pochwaliło się, że już w pierwszym weekendzie po premierze strzelanka Call of Duty: WW2 wypracowała dla wydawcy pół miliarda dolarów przychodów. Nie podano liczby sprzedanych egzemplarzy. Więcej na ten temat.

7

#8 - Powrót Agenta 47

Niezależne studio Io-Interactive potwierdziło, że pracuje nad kolejną odsłoną serii Hitman. Na pierwsze konkrety będziemy musieli jednak poczekać do przyszłego roku.Więcej na ten temat.

8

#9 - FIFA z przerwą?

Fani serii FIFA od lat zastanawiają się, czy Electronic Arts zrezygnuje kiedyś z wydawania nowej odsłony cyklu co roku. Dyrektor generalny Andrew Wilson przyznał w rozmowie z serwisem Bloomberg, że zmiany nie są wykluczone. Więcej na ten temat.

9

#10 - Transakcje, wszędzie transakcje

Take-Two - właściciel odpowiedzialnego za serię Grand Theft Auto studia Rockstar - dostrzega znaczenie transakcji cyfrowych. Dyrektor generalny firmy - Strauss Zelnick - chce, by pojawiały się we wszystkich tytułach spółki. Więcej na ten temat.

10

Reklama

O autorze

Redakcja

Redakcja

Zespół redakcyjny

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Więcej artykułów od Redakcja

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały