The Sims 4: Psy i koty - Recenzja

Jedno z najlepszych DLC.

Najnowszy dodatek do The Sims 4 powinien przypaść do gustu wszystkim fanom popularnej serii oraz miłośnikom domowych zwierząt. Sporo nowości uatrakcyjnia rozgrywkę, zapewniając kolejne godziny dobrej zabawy.

Jak każde większe rozszerzenie, tak i Psy i Koty nie ograniczają się jedynie do dodania kilku przedmiotów i elementów zabudowy. Tym razem na pierwszy plan wysuwają się tytułowe czworonogi, które w końcu mogą urozmaicić życie wirtualnych rodzin.

Jest w czym wybierać, ponieważ przygotowano ponad setkę ras psów i blisko pięćdziesiąt ras kotów. Wśród tej ogromnej różnorodności znajdziemy zarówno jamniki, jak i charty afgańskie, teriery rosyjskie, chińskie Chow-Chowy czy też koty burmijskie oraz amerykańskie. Nie zabrakło nawet możliwości sprowadzenia do domu lisa albo szopa.

Oczywiście każde ze zwierząt możemy niemal dowolnie modyfikować, poczynając od sylwetki, poprzez umaszczenie i sierść, kończąc na różnych dodatkach i strojach. Nic też nie stoi na przeszkodzie, żeby pobawić się w krzyżowanie dwóch różnych ras, co czasami daje nieoczekiwane efekty. Ilość detali i ustawień sprawia, że już w samym edytorze tworzenia zwierzaków można spędzić naprawdę długie godziny.

ts41
Recenzja The Sims 4: Psy i Koty bazuje na wersji PC

Same czworonogi są traktowane, jak pełnoprawni członkowie rodziny. Podobnie jak w wersji podstawowej zachowano tu ograniczenie do ośmiu osób, a zatem maksymalnie możemy sprowadzić do domu siedem zwierząt i to pod warunkiem, że zdecydujemy się na prowadzenie jednego sima.

Zobacz: Sims 4: Psy i Koty - poradnik i najlepsze wskazówki

Równie imponująco, co możliwości tworzenia zwierzaków, wypadają też interakcje, w jakie możemy z nimi wchodzić. Oprócz głaskania, przytulania czy wychodzenia na spacer można je również karmić, wpuszczać na sofę, tresować lub wrzucić zdjęcie pupila na simstagram. Działa tu zasada podobna, jak w przypadku simów - im więcej pozytywnych uczuć będziemy przekazywać zwierzakom, tym lepszą relację z nimi nawiążemy.

Kontynuacja recenzji na następnej stronie

Reklama

Zasady oceniania gier w Eurogamer.pl

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami