Dodatek Psy i koty wprowadza nowe miejsce o nazwie Brindleton Bay. Jest to mała, urokliwa miejscowość z górami i lasami otoczona z kilku stron przez wody zatoki. Znajdziesz tu kilka interesujących miejsc z atrakcjami zarówno dla zwierzaków, jak i ludzkich simów. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby wykupić jedną z wolnych parceli i wybudować dom lub przeprowadzić się do jednego z gotowych.

Jeśli chcesz przemieszczać się po Brindleton Bay, to dojedź maksymalnie do jednego z końców na ekranie gry. Kiedy to uczynisz pojawi się ikona lupy z napisem „Podróż". Kliknij ją, a zostaniesz przeniesiony na mapę lokacji, z której będziesz mógł wybrać miejsce, do którego chcesz się udać.

005
Brindleton Bay.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze miejsca, które możesz odwiedzić w Brindleton Bay.

  • Park pieski (1 na obrazku powyżej) - miejsce, do którego warto udać się ze swoim pupilem lub pupilami. Znajdziesz tu wiele atrakcji dla zwierząt, dzięki którym simy będą mogły miło spędzić czas ze swoimi pupilami, a nawet skorzystać z możliwości ich tresowania.
  • Szp-on-ital w Bindleton (2) - klinika weterynaryjna, którą możesz odwiedzić na przykład w przypadku zachorowania zwierzaka. Jest to dobrze prosperujący ośrodek i możesz mu się przypatrzeć, jeśli samemu chcesz otworzyć własny biznes związany z weterynarią.
  • Ośrodek sportowy (3) - tereny zielone nadające się świetnie do spacerów ze zwierzakami. Znajdziesz tu również budkę z jedzeniem i napojami zarówno dla simów, jak i psów oraz kotów.
  • Klub Kaliko (4) - elegancki klub, gdzie w luksusowym wnętrzu znajdziesz między innymi bar oraz scenę z mikrofonem i pianinem. Możesz z nich skorzystać samemu lub zatrudnić profesjonalnych muzyków.
  • Bar Słony Kieł (5) - przyjazna miejscówka, do której możesz udać się ze znajomymi na drinka.
  • Wyspa Martwych Traw (6) - wysepka, na której znajdziesz muzeum oraz latarnię morską, z której możesz podziwiać widoki. Jest to również miejsce z największą ilością bezpańskich zwierząt, z którymi możesz wchodzić w interakcję. Ponadto znajduje się cmentarz zwierząt, gdzie możesz spotkać duchy umarłych zwierzaków.
  • Rodzina Hecking (7) - jej członkowie to: Brent, Brant Hecking oraz Rosie.
  • Rodzina Lynx (8) - członkowie rodziny to: Catarina Lynx oraz cztery jej koty o imionach Doc, Cleo, Josie oraz Bartholomew A. Bittlebun Jr.
  • Rodzina Delgato (9) - składa się z: Supriyi, Justina, dwójki ich dzieci: Pierce'a oraz Evie, a także dwóch zwierzaków o imionach Blue i Bartholomew A. Bittlebun, Sr.

Oczywiście oprócz powyższych miejsc w Brindleton Bay znajdziesz również niezagospodarowane parcele, na których możesz wybudować dom lub klinikę, a także gotowe domy, do których możesz się wprowadzić. Nie brakuje tu również miejsc zamieszkanych przez lokalne rodziny.

Reklama

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Redakcja Eurogamer.pl

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Więcej artykułów od Michał Basta

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Sims 4: Psy i Koty - poradnik i najlepsze wskazówki

Wszystko o czworonogach i zawodzie weterynarza.

Sims 4: Psy i koty - zarządzanie kliniką, punkty bonusowe

Zobacz, w jaki sposób prowadzić przychodnię dla zwierząt i poznaj znaczenie bonusów weterynaryjnych.

Sims 4: Psy i koty - otworzenie kliniki, weterynarz

Przelewamy pieniądze na klinikę weterynaryjną. Otwieramy przychodnię dla zwierząt i uczymy się, jak leczyć pacjentów.