Polskie Seven: The Days Long Gone „ozłocone”

Jest też nowy zwiastun gry.

Imgn.pro ujawniło, że Seven: The Days Long Gone osiągnęło tak zwany „złoty” status, co oznacza, że prace nad projektem polskiego studia Fool's Theory zostały zakończone. W związku z tym opublikowano nowy trailer gry.

Zwiastun koncentruje się na systemie ruchu. Postać gracza wykaże się dużą zwinnością i niczym bohaterowie serii Assassin's Creed swobodnie wespnie się po różnych konstrukcjach, przeskoczy między przepaściami czy przeciśnie się przez okna.

01
W Seven: The Days Long Gone gracze dotrą nawet w trudno dostępne miejsca

Do tego chwyci się krawędzi, uniknie nadlatujących pocisków i wykona ślizg w kierunku nadchodzących przeciwników. Wszystko zaś w izometrycznym rzucie kamery.

Seven: The Days Long Gone ukaże się 1 grudnia, tylko na PC.

W produkcji wcielamy się w samotnego wędrowca o imieniu Teriel, przemierzającego imperium Vetrall. Miejscem akcji jest postapokaliptyczne uniwersum, w którym resztki ludzkości cofnęły się do czasów średniowiecza, choć przy obecności zapomnianej, zaawansowanej technologii.

Ważną rolę odgrywa upływ czasu w otwartym świecie, ponieważ każda postać funkcjonuje według własnej rutyny dnia. Niekiedy trzeba poczekać na odpowiedni moment, w czym pomaga przycisk szybkiego przewijania - prawie jak w Metal Gear Solid.

Prowadzona postać nie awansuje na kolejne poziomy doświadczenia, lecz nie brakuje ekwipunku: pancerza, broni i chipów. Te ostatnie gwarantują specjalne umiejętności, a także dostęp do magii.

Odpowiedzialne za prace Fool's Theory - studio założone przez weteranów z CD Projekt Red - ujawniło swój debiutancki projekt w sierpniu 2015 roku. Seven opisali wtedy jako „inspirowany Thiefem, izometryczny tytuł RPG w trzech wymiarach”.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami