Animacja Assassin's Creed Origins przypomina o serialu firmy Neftlix

Interesujący film promocyjny.

Azjatyckie wideo promocyjne Assassin's Creed Origins trwa niecałą minutę, lecz w zalewie standardowych trailerów wyróżnia się nietypowym podejściem i jest warte uwagi.

Materiał przygotowało studio Paperbox Creations z Hong Kongu. Animacja przedstawia głównego bohatera - Bayeka - wskakującego do akcji po wyroku Anubisa.

Lekcja historii: Egipcjanie wierzyli, że po śmierci serce zmarłego jest ważone przez Anubisa. Jeśli jest lżejsze od pióra, można było wstąpić w zaświaty. Wagę zmniejszały dobre uczynki, dokonywane za życia. Jeśli jednak serce było cięższe od pióra, nieszczęśnika zjadał Ammut, bóstwo o głowie krokodyla.

Jeśli animowany zwiastun rozbudził apetyt na więcej, to warto przypomnieć, że Netflix pracuje obecnie nad pełnoprawną serią anime Assassin's Creed. Producentem jest Adi Shankar, który niedawno przygotował także udany cykl „Castlevania”, na bazie innej popularnej licencji. Projekt nie ma jeszcze daty premiery.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Tymczasem najnowsza produkcja sprzedaje się obecnie nawet dwa razy lepiej niż poprzednia odsłona serii, Assassin's Creed Syncidate. Również oceny w recenzjach są pozytywne.

„Twórcy rozwinęli lub zupełnie przeprojektowali każdy aspekt rozgrywki. Po blisko 50 godzinach zabawy wciąż mamy wrażenie, że pozostało nam wiele do odkrycia - i z wielką radością zwiedzimy wszystkie zakątki egipskiej pustyni” - głosi nasza recenzja Assassin's Creed Origins.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami