Assassin's Creed Origins pozwala pokonać Anubisa w specjalnej misji

Wyzwanie trwa do 14 listopada.

Assassin's Creed Origins otrzymało pierwsze wyzwanie z cyklu Prób Bogów (Trials of the Gods). Gracze mogą przez ograniczony czas zmierzyć się z Anubisem, opiekunem zmarłych.

„Starożytne bóstwo o głowie szakala pojawiło się w wyniku błędu w Animusie i chętnie poprowadzi duszę Bayeka w zaświaty... Chyba że uda ci się je pokonać” - czytamy w opisie.

1
Anubis w akcji

Bitwę z Anubisem znajdziemy na mapie wirtualnego Egiptu. Po dotarciu na miejsce konkretny punkt wskaże wielki snop światła, symbolizujący wspominany błąd w Animusie.

W czasie każdego wyzwania z cyklu Prób Bogów za pokonanie wroga otrzymamy jeden element unikatowego wyposażenia. Możemy przystępować do walki wielokrotnie, ale nagrodę otrzymamy tylko jeden raz.

Ubisoft zapewnia, że jeśli przegapimy wydarzenie, w przyszłości pojawi się szansa na powtórzenie misji. Jeśli pokonamy wszystkie bóstwa, możemy liczyć na legendarny strój.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Anubisa można „przegapić”, ponieważ wyzwanie jest dostępne tylko do 14 listopada. Pewnym ograniczeniem może być wymagany poziom doświadczenia - 40.

W przyszłości w grze pojawią się kolejne Próby Bogów, w których zmierzmy się zapewne z innymi bóstwami z egipskiej mitologii. Nie podano konkretnych dat.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami