Watch Dogs na PC za darmo

Aktualizacja: Gra już dostępna.

Aktualizacja: Bezpłatna wersja Watch Dogs na platformie Uplay jest już dostępna - wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk rejestracji. Przypisaną do konta grę otrzymujemy na zawsze.

Oryginalna wiadomość: Ubisoft rozdaje Watch Dogs za darmo na PC. Wystarczy kliknąć przycisk rejestracji na oficjalnej stronie promocji, by zalogować się na swoje konto Uplay.

Jest tylko jeden warunek - z oferty trzeba skorzystać od jutra, od godziny 17:00 do 13 listopada.

Przedstawiciele firmy potwierdzili na Twitterze, że zarezerwowany egzemplarz gry zachowujemy na zawsze.

Watch Dogs zadebiutowało w 2014 roku. To gra akcji osadzona w otwartym świecie - konkretnie w Chicago. Wcielamy się w Aidena Pearce'a, który chce pomścić śmierć swojej siostrzenicy.

Zobacz: Watch Dogs - Poradnik, Solucja

Najważniejszym elementem rozgrywki jest hakowanie otoczenia z pomocą specjalnego smartfona. Bohater może przykładowo zmieniać sygnalizację świetlną, podnosić mosty czy wyłączać zasilanie w całej dzielnicy.

W ubiegłym roku ukazał się sequel, z historią ukazaną w lżejszym tonie, skupiający się na grupie młodych hakerów walczących z inwigilującą społeczeństwo firmą.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami