Spojrzenie na dodatek The Frozen Wilds do Horizon Zero Dawn

Wycieczka po śnieżnych terenach.

Sony opublikowało film prezentujący fragmenty rozgrywki z The Frozen Wilds - fabularnego DLC do Horizon Zero Dawn.

Nagranie przedstawia przykładową misję z rozszerzenia rozegraną przez deweloperów ze studia Guerilla Games. W zadaniu zatytułowanym Survivor celem jest odnalezienie dwóch myśliwych, które zaginęły podczas próby zorganizowanej przez wojowników z White Teeth.

01
Mroźny krajobraz

Aloy przemierza pokryte śniegiem tereny i mierzy się z demonicznymi maszynami - kolejną odmianą robotów, której sekret gracze poznają podczas zabawy. Jest też starcie z zupełnie nową jednostką, czyli wyróżniającym się dużą szybkością Scorcherem.

Przez większość misji rudowłosej podopiecznej towarzyszy jedna z odnalezionych myśliwych. Twórcy podkreślają, że w DLC bohaterka częściej niż w podstawowej wersji gry uzyska pomoc od postaci niezależnych.

Akcję The Frozen Wilds osadzono na północ od terenów eksplorowanych w bazowej kampanii, a więc na ziemiach granicznych plemienia Banuków. Nie zabraknie oczywiście nowych sekretów do odkrycia oraz maszyn do pokonania.

Rozszerzenie ukaże się 7 listopada na PlayStation 4 i PS4 Pro. Cenę ustalono na 84 zł lub 75,60 zł dla abonentów PS Plus.

Natomiast niespełna miesiąc później - 6 grudnia - do sprzedaży trafi kompletne wydanie Horizon Zero Dawn. W skład edycji wejdzie nie tylko gra, ale i wspomniane DLC.

Pakiet zaoferuje również szereg bonusów dołączanych w przeszłości do wersji Digital Deluxe, czyli cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi oraz motyw dla PS4.

Do tego przedmioty, które można wykorzystać podczas zabawy: strój Carja Storm Ranger z łukiem Might Bow, strój Banuk Trailblazer z łukiem Culling Bow, a także zestawy surowców do rzemiosła.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami