Call of Duty: WW2 - Zombie: Pack-a-Punch, jak ulepszać broń

Odblokowanie maszyny w kanałach.

Maszyna Pack-a-Punch pojawia się od wielu lat w kooperacyjnym trybie rozgrywki w serii Call of Duty - jest obecna także w trybie Zombie Naziści w WW2. Służy do ulepszania wyposażonej broni, za odpowiednią opłatą.

Urządzenie to nie jest jednak w żaden sposób oznaczone, a jego uruchomienie nie jest celem misji. Dlatego też niektórzy zupełnie ignorują, czasem nieświadomie, tę maszynę. Potrafi jednak ułatwić nam zmagania z zombie, szczególnie jeżeli ulepszymy jakiś porządny karabin maszynowy.

Pack-a-Punch znajduje się w kanałach, w głównym pomieszczeniu z kolumnami. Urządzenie trzeba jednak odblokować, gdyż jest zasłonięte żelazną pokrywą czy też kratą. Poniżej opisujemy cały proces zdjęcia zasłony.

pakapuncz1
Przycisk (po prawej) i zasłonięty Pack-a-Punch

Jak podnieść kratę

Żeby w ogóle dostać się do kanałów, musisz oczywiście - solo czy też z drużyną - wykonać kilka pierwszych celów głównego zadania Ostatnia Rzesza.

Jeżeli grasz samotnie, najlepiej pokonaj większość zombie w danej fali i zostaw przy życiu jednego. Ucieknij z daleka od miejsca, w którym musisz wykonać jakiś cel, by załatwić sobie w ten sposób chwilę spokoju. Pozostawianie przy życiu ostatniego przeciwnika to dobry sposób na danie sobie czasu na przyjrzenie się mapie.

W skrócie, należy:

  • przejść na główny plac
  • odkręcić trzy zawory
  • aktywować urządzenie na środku placu
  • zeskoczyć do kanałów i włączyć zasilanie

W ten sposób możecie otworzyć drzwi prowadzące do głównego pomieszczenia w kanałach, gdzie czeka Pack-a-Punch. Następnie należy wcisnąć tutaj przycisk przy lampce (naprzeciwko gabloty z bronią na ścianie). W ten sposób aktywujecie kolejny krok w drodze do odblokowania maszyny.

Teraz należy wejść do trzech dużych rur kanalizacyjnych. Jedna znajduje się przy wieży, za mostem (po lewej stronie piorunochronu, na końcu). Druga znajduje się w centralnym pomieszczeniu dowodzenia (na lewo od wejścia do kostnicy), a trzecia w laboratorium (wejście naprzeciwko kostnicy).

pakapunczrury

Do każdej rury należy wejść i zjechać do kanałów. Zaraz po wylądowaniu należy pamiętać też, by wcisnąć każdy z trzech przycisków - widzimy go, gdy wyjeżdżamy z rury. Naciśnięcie wszystkich trzech spowoduje zupełne uniesienie kraty osłaniającej Pack-a-Punch.

By ulepszyć broń, należy podejść do maszyny i przytrzymać wskazany na ekranie przycisk. Oczywiście nie ma nic za darmo - ulepszenie broni kosztuje 5000 Woltów. Najlepiej, by drużyna zrzuciła się na ulepszenie dla tego gracza, który radzi sobie najlepiej.

Ulepszona zostaje ta broń, którą akurat trzymamy w dłoniach. Zostaje ona na parę chwil przeniesiona do maszyny, także nie ulepszaj jej, gdy akurat atakują cię przeciwnicy - bo nie będziesz mógł z niej w tym momencie skorzystać.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami