Pod lupą: PlayerUnknown's Battlegrounds

Król battle royale?

PlayerUnknown's Battlegrounds cieszy się coraz większą popularnością - sprzedano już ponad 15 mln egzemplarzy, choć gra zadebiutowała w marcu, na dodatek jako produkt z Early Access.

W materiale przyglądamy się dokładnie tej strzelance oraz tym jej aspektom, które wpływają na niepowtarzalne doświadczenia płynące z rozgrywki.

Zobacz: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

Produkcja reprezentuje gatunek battle royale. Zasady są proste - setka zawodników ląduje w wybranym miejscu na dużej wyspie, a celem jest po prostu przetrwanie jak najdłużej.

Zwycięża ten, kto pozostaje przy życiu jako ostatni. W rywalizacji pomagają przedmioty, które znajdujemy w różnych budynkach rozsianych po mapie.

Pełna wersja PUBG ma zadebiutować w grudniu. W tym samym miesiącu gra trafi na Xbox One. Na PC zadebiutuje też druga mapa - w stylu pustynnych stanów z USA.

Deweloperzy planują dalszy rozwój dzięki darmowym dodatkom - wszystkie lokacje wprowadzane po premierze będą bezpłatne. Twórcy nie mają zamiaru przygotowywać żadnego trybu dla pojedynczego gracza.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami