Pod lupą: PlayerUnknown's Battlegrounds

Król battle royale?

PlayerUnknown's Battlegrounds cieszy się coraz większą popularnością - sprzedano już ponad 15 mln egzemplarzy, choć gra zadebiutowała w marcu, na dodatek jako produkt z Early Access.

W materiale przyglądamy się dokładnie tej strzelance oraz tym jej aspektom, które wpływają na niepowtarzalne doświadczenia płynące z rozgrywki.

Zobacz: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

Produkcja reprezentuje gatunek battle royale. Zasady są proste - setka zawodników ląduje w wybranym miejscu na dużej wyspie, a celem jest po prostu przetrwanie jak najdłużej.

Zwycięża ten, kto pozostaje przy życiu jako ostatni. W rywalizacji pomagają przedmioty, które znajdujemy w różnych budynkach rozsianych po mapie.

Pełna wersja PUBG ma zadebiutować w grudniu. W tym samym miesiącu gra trafi na Xbox One. Na PC zadebiutuje też druga mapa - w stylu pustynnych stanów z USA.

Deweloperzy planują dalszy rozwój dzięki darmowym dodatkom - wszystkie lokacje wprowadzane po premierze będą bezpłatne. Twórcy nie mają zamiaru przygotowywać żadnego trybu dla pojedynczego gracza.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami