Overwatch z nową postacią, mapą i filmem animowanym

Moira i Blizzard World.

Zgodnie z oczekiwaniami, Blizzard ujawnił na BlizzConie szereg nowości dla sieciowej strzelanki Overwatch. Zaprezentowano nową postać, mapę i krótkometrażowy film animowany.

Moira O'Deorain z Irlandii - bohaterka - to kolejna klasa wsparcia, choć reprezentująca „ciemną stronę mocy” z punktu widzenia tworzonego przez deweloperów uniwersum.

Umiejętność Biotyczny Chwyt sprawia, że postać, używając lewej ręki, zwiększa energię biotyczną i leczy znajdujących się przed sobą sojuszników. Prawa ręka wystrzeliwuje wiązkę energetyczną dalekiego zasięgu, która wysysa życie z wrogów.

Kula Biotyczna to odbijający się pocisk, który - według wyboru gracza - jest efektem regenerującym, który leczy sojuszników lub wyniszczającym, który rani wrogów.

Zniknięcie teleportuje Moirę na krótkie odległości, a zdolność Ultimate to Koalescencja, za pomocą której postać emituje wiązkę o dużym zasięgu. Ta zarówno leczy sojuszników, jak i przenika bariery i rani wrogów.

Nowa mapa to Blizzard World, czyli zestawienie elementów z wszystkich produkcji i światów Blizzarda. W Overwatch park rozgrywki służy jako hybryda trybów Eskorty i Szturmy.

Lokacja debiutuje w przyszłym roku, lecz już wkrótce powinna trafić na publiczne serwery testowe.

Zestawienie nowości zamyka nowy krótkometrażowy film animowany, koncentrujący się na wyciskającej łzy przeszłości Reinhardta.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami