Trailer premierowy Need for Speed Payback przedstawia walkę z mafią

Trial już w ofercie Origin i EA Access.

Electronic Arts postanowiło przypomnieć o zbliżającej się premierze Need for Speed Payback i opublikowało nowy zwiastun produkcji.

Jednocześnie koncern udostępnił próbną wersję gry abonentom Origin i EA Access - usług skierowanych do posiadaczy PC i Xbox One. Trial pozwala sprawdzić tytuł przez maksymalnie 10 godzin.

01
Czas ruszać w drogę

Odsłona testowa umożliwia ukończenie pierwszych dwóch rozdziałów kampanii fabularnej, w tym zadanie „Napad na autostradzie”. Misję pokazywano na tegorocznych targach E3.

Do dyspozycji graczy twórcy oddali też zawody Speedlist, czyli tryb wieloosobowy. Zmagania sieciowe - rozgrywane w kilku zróżnicowanych konkurencjach - podzielono na jednorazowe oraz rankingowe.

Oczywiście wszystkie postępy osiągnięte podczas zabawy - między innymi poziom reputacji, zdobyte środki, posiadane samochody, wprowadzone modyfikacje i odblokowane osiągnięcia - automatycznie przeniosą się do pełnego wydania gry.

Need for Speed Payback zadebiutuje 10 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Gracze odwiedzą Fortune Valley, luźno inspirowane Las Vegas. Pojeździmy też po obrzeżach miasta - w Payback po raz pierwszy w historii cyklu pojawi się możliwość jazdy terenowej.

Nowa część serii zaoferuje wątek fabularny opowiadający o walce ze skorumpowanymi władzami i groźną grupą przestępczą, ale poza główną historią na użytkowników czeka szereg atrakcji - w największym otwartym świecie, z jakim mieliśmy do czynienia w cyklu.

Produkcja zaoferuje łącznie 77 pojazdów. Niektóre zdobędziemy poprzez naprawianie wraków znalezionych w trakcie rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami