Goku z amnezją w zwiastunie trybu fabularnego Dragon Ball FighterZ

Mapa świata i rozwój postaci w Story Mode.

Przedstawiciele Bandai Namco opublikowali nowy zwiastun bijatyki Dragon Ball FighterZ. Materiał skupia się na prezentacji trybu fabularnego, a konkretnie - fabuły.

Historia podzielona jest na trzy akty, a w każdym przyjrzymy się wydarzeniom z innej perspektywy - bohaterów, złoczyńców i androidów. Pomiędzy kolejnymi wyzwaniami będziemy przemieszczać się na mapie świata.

Wykonując kolejne misje będziemy rozwijać wojowników i zacieśniać z nimi swoją więź, jednocześnie zwiększając ich moc.

Specjalnie na potrzeby gry twórca anime zaprojektował nawet nową postać - Androida 21. Poza tym, fani serialu i mangi mogą spodziewać się wielu znajomych twarzy.

Za grę odpowiada Ark System Works, a więc twórcy - między innymi - serii Guilty Gear. Ich nowe dzieło to bijatyka tagowa, stawiająca na starcia 3 kontra 3. W walce w dowolnym momencie zmieniamy wojowników.

Dragon Ball FighterZ debiutuje 26 stycznia - tego samego dnia trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Przed premierą odbędą się otwarte testy beta.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami