Aktualizacja Assassin's Creed Origins poprawia stabilność

Plus nowe efekty w trybie fotograficznym.

Deweloperzy z Ubisoftu opublikowali dziś nową aktualizację gry Assassin's Creed Origins. Patch poprawia między innymi stabilność i wydajność tytułu na PC - przynajmniej w teorii.

Łatka waży 1,3 GB na PC, 1,8 GB na Xbox One oraz 1,5 GB na PS4.

Inne dodatki to między innymi kilka nowych efektów do wykorzystania w trybie fotograficznym, wsparcie dla HDR na PS4 Pro, a także wsparcie dla 4K na Xbox One, jako przygotowanie na premierę Xbox One X.

Poza tym, poprawiono też szereg błędów na wszystkich platformach.

Drobne zmiany w rozgrywce to między innymi usprawnienie sterowania wierzchowcem, możliwość dokonania zabójstwa na pojedynczym wrogu, nawet jeżeli jesteśmy w stanie walki z innymi, czy też zwiększenie różnorodności reakcji postaci niezależnych.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Pełną listę poprawek można znaleźć na oficjalnym forum.

Assassin's Creed Origins zabiera graczy do Egiptu. Główny bohater musi zemścić się na grupie tajemniczych mężczyzn, którzy doprowadzili do śmierci bliskiej mu osoby.

Nowa odsłona serii zmienia wiele elementów cyklu - między innymi system walki. Wprowadza także rozbudowany aspekt ekwipunku i kolekcjonowania nowych broni. Wirtualny Egipt to największy obszar w historii serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami