Mapa Ofensywa Nivelle'a w Battlefield 1 dostępna bez Premium

Zagrało już 23,5 mln osób.

Studio DICE poinformowało, że nocna mapa Ofensywa Nivelle'a w Battlefield 1 będzie wkrótce dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Dotychczas lokacja była zarezerwowana dla posiadaczy Przepustki Premium do samego dodatku Nie przejdą.

1
Ofensywa Nivelle'a

Nie podano, kiedy dokładnie mapa zostanie udostępniona za darmo, lecz w komunikacie na oficjalnej stronie mowa o „początku listopada”.

Akcja toczy się we francuskim Chemin des Dames, w 1917 roku.

„Nad polami bitew w okolicach Malmaison i Soupir zapada zmrok, a francuskie i niemieckie baterie przygotowują się do wspierania swych żołnierzy na spornych terenach” - czytamy w opisie.

„Księżyc, światła reflektorów i ogień artylerii rozświetlają nocne niebo, ukazując sieć okopów. Utrzymaj się i walcz z wrogiem o każdy centymetr. Strategia i gra drużynowa pozwolą wygrać z wrogiem, który ich nie używa” - napisano dalej.

Jednocześnie poinformowano, że na początku listopada będzie można zagrać także w „Burzę na wschodzie”, pierwszą Kampanię Operacji, łączącą dwie Operacje z dodatku W imię cara: „Ofensywę Brusiłowa” i „Czerwony przypływ”.

2
Ofensywa Nivelle'a

Do tego trybu potrzebne będzie już Premium, co potwierdza, że pomimo darmowej Ofensywy Nivelle'a wydawca nie zamierza łączyć społeczności w stylu Titanfall 2 i nadal stawia na podział.

Tymczasem z najnowszego raportu finansowego EA dowiedzieliśmy się, że w Battlefield 1 zagrało już ponad 23,5 miliona osób, od czasu premiery w październiku 2016 roku.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami