Grudniowe testy beta Monster Hunter: World tylko na PS4

W grze pojawi się też Aloy.

Capcom zorganizuje jeszcze w tym roku - w grudniu - testy beta gry akcji Monster Hunter: World, lecz atrakcje te będą zarezerwowane na wyłączność dla PS4 i PS4 Pro.

Zainteresowani będą mogli przystąpić do rozgrywki w okresie 9 - 12 grudnia, przechodząc - samotnie lub w kooperacji - trzy zadania.

Dwa scenariusze rozegrają się na leśnej mapie. Zapolujemy na Wielkiego Jagrasa, który jest podobno tak ogromny, że w całości połyka inne monstra, lub też na nieco bardziej dynamicznego Anjanatha. Następnie przeniesiemy się na pustynną lokację, gdzie czeka opancerzony Barroth.

Ogłoszeniu testów beta towarzyszy nowy trailer. Wideo oferuje bliższe spojrzenie na opisane wyżej zadania z wersji beta, a także ujawnia nowy obszar w grze, pod nazwą Rotten Vale.

Capcom zapewnia, że im dalej zanurzymy się w kolejne warstwy tego nieprzyjemnego miejsca, tym trudniejsze czekają na graczy wyzwania.

Jest też drugi zwiastun, który skupia się na połączeniu światów Horizon Zero Dawn i Monster Hunter: World. Niedługo po premierze tej drugiej gry Capcom przygotuje specjalne zadanie, które umożliwi zbudowanie kompletnego stroju Aloy, łącznie z łukiem, twarzą i przebraniem dla naszego towarzysza Palico.

Te treści pojawią się oczywiście tylko na PS4 i PS4 Pro. Aby przystąpić do testów beta, należy posiadać aktywną subskrypcję PS Plus.

Zobacz: Monster Hunter: World - Poradnik, Solucja

Pełna wersja Monster Hunter: World ukaże się 26 stycznia, także na Xbox One. W późniejszym terminie na rynku pojawi się też wersja PC.

Warto przypomnieć, że po raz pierwszy w historii produkcja doczeka się również w polskiej wersji językowej.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami