Elex - misja główna: Spotkanie rodzinne, Dezinformacja, Dawne zobowiązania

Kończymy zadania w ramach misji Dawne zobowiązania, zlecone przez Thorgala.

Spotkanie rodzinne to ostatnie zadanie w ramach misji: Dawne zobowiązania. Odnajdziesz swojego ojca, Wadreka oraz brata, Kallaxa, z którym przeprowadzisz rozmowę. Rozświetli ci ona wątki z przeszłości. Rozmowa zakończy się walką z jego żołnierzami Kallaxa.

Gdy wykonasz ostatnie zadanie, wrócisz do Thoralda, by zakończyć całą misję i trzeci rozdział.

Misja: Dawne zobowiązania: Spotkanie rodzinne; Dezinformacja

  • Zlecający: Thorald.
  • Cel: odnaleźć Kallaxa.
  • Doświadczenie: 800 (gdy porozmawiasz z Wardekiem) + 6000 (za odnalezienie Kallaxa i ukończenie misji: Spotkanie rodzinne) + 2000 (za wpadniecie się w pułapkę Kallaxa) + 1400 (za ukończenie misji: Dezinformacja).

Udaj się do obozu separatystów pod dowództwem Sestaka, który mieści się w konwerterze w południowej Abessie. Porozmawiaj ze swoim ojcem Wardekiem, którego znajdziesz po prawej stronie pomieszczenia. Wyjawi ci lokalizacje Kallaxa (1 na mapie misji: Spotkanie rodzinne). Udaj się tam.

084
Mapa misji: Spotkanie rodzinne.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Wchodząc pod górę, po asfaltowej drodze, dotrzesz do kompleksu budynków położonych wokół góry. Użyj plecaka odrzutowego, by dostać się wyżej. Rozpocznie się film przerywnikowy, podczas którego będziesz świadkiem rozmowy między Jaxem a Kallaxem. Po jego zakończeniu stoczysz trudną walkę (zakończy się zadanie: Dawne zobowiązania: Spotkanie rodzinne , a rozpocznie się: Dezinformacja).

Twoimi przeciwnikami będą: kolos bojowy oraz albscy żołnierze. Schroń się za kontenerem położonym za zniszczonym, metalowym moście. Stamtąd, z dystansu, zlikwiduj jak największą ilość wrogów, po czym zbliż się do nich, i wykończ pozostałych.

Wróć do Wardeka i porozmawiaj z nim na temat tego, co się wydarzyło. Zakończy się zadanie: Dezinformacja. Zleci ci misję: Strażnik bramy.

085
Ukryj się za kontenerem, po rozpoczęciu misji. Wrogowie nie podążą za tobą.

Misja: Dawne zobowiązania

  • Zlecający: Thorald.
  • Cel: wykonać wszystkie zadania w ramach misji: Dawne zobowiązania.
  • Doświadczenie: 8000.

Jeśli wypełniłeś - w ramach misji Dawne zobowiązania - wszystkie zadania, czyli:

to udaj się do Thoralda i zdaj mu relacje. W ten sposób zakończysz całą misję i trzeci rozdział. Tym samym rozpocznie się kolejny: Tajemnica Hybrydy. Po zakończeniu filmu przerywnikowego porozmawiaj ponownie z Thoraldem. Rozpocznie się misja: Lodowy Pałac oraz Ostatni lot.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami