Destiny 2 wprowadzi lepsze nagrody dla graczy i prywatne mecze

Plany na przyszłość.

Bungie wyjaśnia, że „zespół deweloperski Destiny 2 przekazał pieczę nad grą ludziom, którzy będą odpowiadali za jej dalsze wsparcie”. Oznacza to, że większość twórców zajmie się kolejnymi projektami i DLC, ale w przyszłości możemy też spodziewać się kilku kluczowych zmian w strzelance.

Reżyser Christopher Barrett wyjaśnił na oficjalnej stronie, że przeprojektowany zostanie między innymi system nagród za przeróżne czynności w grze. Obecnie element ten jest niekiedy krytykowany, ponieważ zbytnio opiera się na systemie „kuponów” wymienianych na sprzęt.

1
Siedzi i czeka

Dlatego też twórcy planują przygotowanie całkiem nowego rozwiązania, które w lepszy sposób nagrodzi „najbardziej zaangażowanych graczy” i zaoferuje dodatkowe atrakcje. Również „prestiżowe” - trudniejsze - aktywności mają być bardziej atrakcyjne.

Lepsze nagrody otrzymamy w przyszłości też za standardowe czynności poboczne, a więc Szturmy, Przygody i Zagubione Sektory.

Co ciekawe, na początku przyszłego roku deweloperzy planują umożliwić organizowanie prywatnych meczów w trybie sieciowej rywalizacji. Szykowane są także poprawki w punktacji i odradzaniu po śmierci oraz - ponownie - bardziej wartościowe bonusy za kończenie potyczek i dotkliwsze kary za przedwczesne ich opuszczanie.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Inne punkty na liście zmian mówią o „bardziej interesującej i znaczącej ekonomii modów”. Mowa o przedmiotach zmieniających właściwości broni, nie o fanowskich modyfikacjach gry na PC.

Wymieniono także „dalsze usprawnienia w Egzotykach, w tym redukcja ich duplikowania”, „nowe sposoby na wydawanie waluty i materiałów” - z Legendarnymi Odłamkami włącznie - oraz więcej emotek.

Powyższe pomysły - poza prywatnymi meczami - nie mają jeszcze nawet przybliżonych okresów debiutów, lecz można zapewne spodziewać się ich razem z większymi rozszerzeniami. Pierwsze - Klątwa Ozyrysa - ukaże się w grudniu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami