Assassin's Creed Origins - pierwsze recenzje

Udany powrót serii?

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Assassin's Creed Origins. Wygląda na to, że dłuższa przerwa pomiędzy kolejnymi odsłonami wyszła grze na dobre - oceny są wysokie.

Najbardziej zachwycony jest GamesRadar, który przyznał maksymalną notę i zapewnia, że w końcu otrzymujemy od serii to, „czego zawsze chcieliśmy”, w przepięknym świecie i z interesującym systemem ekwipunku oraz umiejętności i ciekawą kampanią fabularną.

1
Przerwa pomogła Assassin's Creed Origins

Koledzy z brytyjskiego Eurogamera także są pod wrażeniem, choć zwracają uwagę na fakt, że pomimo zmian i innowacji nadal mamy do czynienia z odsłoną cyklu Assassin's Creed. Jeśli nie lubimy tej licencji, Origins zapewnie tego faktu nie zmieni.

Magazyn Game Informer także chwali „najszersze, najładniejsze miejsce akcji” w historii serii, z zaskakującą różnorodnością pustynnego przecież Egiptu. Plusem jest też odświeżenie najbardziej „przeterminowanych” elementów, a więc walki i skradania.

Mniej zachwycony jest GameSpot, zatrzymując się na siódemce w dziesięciostopniowej skali. Wśród minusów znaleźć można błędy techniczne (testowano wersję PS4), a plusy to interesująca historia i główny bohater oraz ciekawe zadania poboczne. Co dziwne, autorowi nie spodobała się za to odświeżona walka.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Na końcu skali jest obecnie RPG Site, które z narzekania raczej słynie. Tu także czytamy o najlepszym świecie w historii serii i pięknej grafice, lecz recenzentowi poważnie przeszkadzały błędy (na PS4) oraz nierówne tempo prowadzenia opowieści.

Poniżej zbiór ocen w wybranych serwisach:

Nasza recenzja wkrótce. Assassin's Creed Origins debiutuje już jutro, 26 października, na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami