Mnóstwo rozgrywki z Assassin's Creed Origins

Eksploracja, bitwa morska i inne.

Assassin's Creed Origins zadebiutuje w najbliższy piątek, w sieci zaczęły więc pojawiać się obszerne materiały prezentujące rozgrywkę z różnych fragmentów gry.

Magazyn Game Informer przygotował trwający niespełna pół godziny film przedstawiający początkowe etapy produkcji. Są szczegóły na temat fabuły oraz misje uczące podstawowych mechanizmów zabawy.

Uwaga - nagranie zawiera spoilery!

GameSpot zorganizował zaś internetową transmisję, podczas której pokazał tytuł w wersji PS4. To o tyle istotne, że większość dotychczasowych materiałów pochodziła z wydania opracowanego z myślą o konsoli Xbox One.

Dziennikarze skupili się przede wszystkim na eksploracji. Kierując poczynaniami głównego bohatera, przemierzają Aleksandrię oraz wspinają się na różnego rodzaju obiekty i eliminują przeciwników na rozmaite sposoby. Do tego polowanie na zwierzęta.

Zapis gameplayu w poniższym filmie rozpoczyna się od 3. minuty.

Natomiast niemiecki PC Games opublikował nagranie prezentujące przykładową bitwę morską. Potyczki na wodzie wydają się nie odbiegać zbytnio od tego, co znamy z Assassin's Creed 4 Black Flag - gracz steruje sporym statkiem, którym eliminuje wrogie jednostki.

Zobacz: Assassin's Creed Origins - Poradnik, Solucja

Nadmienić przy tym należy, że wideo przedstawia produkcję w edycji komputerowej. Na bazie kilkuminutowego materiału dostępnego w serwisie YouTube trudno jednak ocenić jakość wersji PC.

Tytuł zrywa z tradycją osadzania olejnych odsłon serii w czasach bliższych współczesności. Historia toczy się w I wieku przed naszą erą na terenach starożytnego Egiptu.

Produkcja opowie o początkach powstawania słynnego Bractwa Asasynów. Na czele zabójców w kapturach stanie główny bohater produkcji - Bayek z Siwy. Na początku przygody prowadzony przez graca wojownik pełni rolę Medjaya, czyli stróża porządku i obrońcy mieszkańców swojego regionu.

Assassin's Creed Origins ukaże się 27 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami