Dziś premiera Destiny 2 na PC

Serwery startują o 19:00. Dostęp przez Battle.net.

Posiadacze PC zainteresowani strzelaniem do kosmitów i zbieraniem coraz to lepszego ekwipunku już dzisiaj będą mogli wkroczyć do uniwersum Destiny 2, najnowszej strzelanki studia Bungie.

Produkcja debiutowała na początku września na PS4 i Xbox One. Teraz gracze na konsolach narzekają już na brak interesujących treści do ukończenia, lecz zwolennicy komputerów osobistych wkroczą do całkiem nowego świata - poprzednia część serii nigdy nie ukazała się na tej platformie.

1
PC wkracza do akcji

Destiny 2 na PC obsługiwane jest wyłącznie przez aplikację Battle.net, jako pierwsza pozycja spoza katalogu studia Blizzard. Jeśli kupiliśmy wersję cyfrową, pliki można pobierać już od jakiegoś czasu, a wczoraj firmy Nvidia i AMD wydały także nową wersję sterowników dla kart graficznych, z poprawkami dla gry.

Gracze z Polski muszą uzbroić się w cierpliwość. Premiera dzisiaj, ale serwery ruszą dopiero o 19:00.

Warto dodać, że gra debiutuje na PC z dość długą listą problemów, z których Bungie zdaje sobie sprawę, a które zamierza łatać w przyszłości. Nie są to jednak poważne usterki: mowa o konieczności resetowania tytułu po wylogowaniu, kłopotach ze wsparciem trzech monitorów czy zmianą obłożenia na klawiaturze numerycznej. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Przed debiutem warto zapoznać się również z naszą recenzją Destiny 2, a już podczas zabawy - z obszernym poradnikiem.

Wczoraj Bungie zapewniło także, że przyszły aktualizacje i dodatki będą pojawiały się jednocześnie na PC i konsolach, choć studio ma możliwość - jeśli zajdzie taka potrzeba - odpowiedniego dostosowania treści na poszczególne platformy.

Gameplay w Destiny 2 opiera się na podobnych założeniach, co w przypadku pierwszej części, a deweloperzy postawili na ewolucję formuły rozgrywki, wprowadzając szereg zmian i ulepszeń.

Tak jak w pierwszym Destiny, w sequelu możemy grać w pojedynkę, spotykając czasem innych graczy. Oczywiście jeżeli chcemy, współpracujemy ze znajomymi. Nie zabrakło opcji rywalizacji w trybach PvP. Nowością w Destiny 2 jest pełny polski dubbing.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami