Elex - misje towarzyszy: C.R.O.N.Y U4

Zadania: Na wpół uszkodzona puszka, Nowe systemy uzbrojenia.

C.R.O.N.Y. U4 to specyficzny towarzysz, gdyż jest on dronem. Mimo to można z nim się porozumiewać, choć nie jest zbyt rozmowny. Spotkasz go w Dziupli w osadzie Berserków, a informacje o nim uzyskasz już na początku gry, kiedy podejdziesz do zniszczonego drona C.R.O.N.Y U3.

Zanim będziesz mógł przyłączyć drona do drużyny, najpierw musisz go naprawić. To zadanie jest dosyć wymagające i niezalecane dla niskopoziomowej postaci, gdyż przyjdzie ci walczyć z kilkoma Albami i ich robotami, co może stanowić nie małe wyzwanie.

Gdy już naprawisz towarzysza C.R.O.N.Y. U4 i zamontujesz mu system uzbrojenia, stanie się on pełnoprawnym kompanem, który wesprze cię w walce. Dron ma jedną ciekawą cechę, która wyróżnia go spośród pozostałych towarzyszy. Otóż, C.R.O.N.Y. U4 potrafi znajdować elex, i przekaże ci go, kiedy będziesz w pobliżu. Nawet, jeśli nie będzie aktualnie członkiem twojej drużyny - wystarczy, że przejdziesz obok niego, przechadzając się po obozie.

051
Zbadaj drona C.R.O.N.Y U3, aby aktywować misję towarzysza.

Na wpół uszkodzona puszka

  • Zlecający: wpis do dziennika o tym zadaniu pojawi się na początku gry, gdy podejdziesz do drona.
  • Cel: naprawić drona C.R.O.N.Y. U4.
  • Doświadczenie: 1500.

Drona znajdziesz w Dziupli na obrzeżach Goliet. Nie dostaniesz się do środka, gdyż wejścia pilnuje strażnik. Najlepiej - będąc w mieście - udać się na drewniany pomost, obok którego pracuje Ornir. Stamtąd - korzystając z plecaka odrzutowego - przedostań się do Dziupli i porozmawiaj z dronem. Okaże się, że potrzebuje naprawy. Aby mu w tym pomóc, należy udać się do stacji badawczej.

052
Drewniany pomost w Goliet (1), w pobliżu miejsca, gdzie przebywa Ornir. Zeskakując na dół, dotrzesz do Dziupli.

Droga do miejsca spotkania z dronem jest długa, więc lepiej będzie poczekać, nim dron dotrze w umówione miejsce (1 na mapie: Na wpół uszkodzona puszka). Gdy tam dotrzesz, aktywuj teleport i porozmawiaj z C.R.O.N.Y. U4. Twoim kolejnym celem będzie konwerter (2 na mapie: Na wpół uszkodzona puszka) zlokalizowany niedaleko. Jeśli wykonałeś misję: Konwerter w północnej Abessie drogę do budynku będziesz miał oczyszczoną z przeciwników. W innym przypadku musisz pokonać Albów i Kolosa.

Moduł sterujący znajduje się na platformie przed windą. Zabierz go i wróć do drona, by go naprawić. Od tej pory C.R.O.N.Y. U4 może zostać twoim towarzyszem, ale jego uzbrojenie nie jest sprawne, przez co jest bezużyteczny. Należy wykonać misję: Nowe systemy uzbrojenia (opisana poniżej), by zmienić ten stan rzeczy.

053
Mapa misji: Na wpół uszkodzona puszka.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Misja: Nowe systemy uzbrojenia

  • Zlecający: C.R.O.N.Y. U4.
  • Cel: naprawić system uzbrojenia drona.
  • Doświadczenie: 200.
054
Mapa misji: Nowe systemy uzbrojenia.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Zobacz też:

Po rozmowie z C.R.O.N.Y. U4 dowiesz się, że system uzbrojenia nie jest sprawny i należy go wymienić. W tym celu udaj się do miejsca, gdzie rozpocząłeś przygodę w Elex (1 na mapie: Nowe systemy uzbrojenia). Podejdź do zepsutego drona C.R.O.N.Y U3 i rozmontuj jego system uzbrojenia, a następnie przekaż go C.R.O.N.Y. U4. Od tej pory dron jest w pełni sprawny i będzie przydatnym towarzyszem podczas walk.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami