Video: Prezentacja map z dodatku Niespokojne Wody do Battlefield 1

Dwie lokacje z grudniowego DLC.

Kilka dni temu studio DICE zorganizowało krótkie testy dwóch z czterech map z debiutującego w grudniu dodatku Niespokojne wody do Battlefield 1. Zarejestrowaliśmy fragmenty rozgrywki z nowych lokacji.

Mapa Cape Helles przypomina Fortecę Fao z podstawowej wersji gry, proponując rywalizację na wybrzeżu. Oferuje zupełnie nowy tryb rozgrywki - Conquest Assault. Drużyna obrońców od początku rundy ma kontrolę nad wszystkimi punktami kontrolnymi.

Atakujący muszą więc przeprowadzić natarcie z kilku kierunków, by rozproszyć siły przeciwnika.

Druga lokacja to wzgórze Achi Baba - na terenach dzisiejszej Turcji. Tutaj walczyliśmy w zwykłym Podboju, bez udziału pojazdów. Nacisk na starcia piechoty nie oznacza jednak klaustrofobicznych doznań, bo dominują tu jednak duże przestrzenie.

Na obydwu mapach wyraźnie widać jeszcze braki tekstur. Stąd też szare czy brązowe elementy. W wielu miejscach widać też siatkę nałożoną w procesie projektowania, której oczywiście nie uświadczymy w finalnej wersji.

Turning Tides - to oryginalna nazwa DLC - będzie trzecim zestawem map do Battlefield 1. Później, na początku przyszłego roku, ukaże się jeszcze jeden dodatek - Apokalipsa.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami