Łatka Śródziemie: Cień Wojny rozbuduje tryb Shadow Wars

Nieskończony endgame.

Przedstawiciel studia Monolith potwierdził, że razem z pierwszym DLC - Slaughter Tribe - twórcy opublikują także darmową aktualizację, wprowadzającą między innymi nieskończone Shadow Wars.

Przypomnijmy: produkcja oferuje specjalne misje - właśnie Shadow Wars - już po tym, jak ukończymy główną kampanię fabularną.

1
Shadow Wars w Middle-earth: Shadow of War. Można się pomylić.

Mini-kampania toczy się po tym, jak gracz przejmie już panowanie nad Mordorem z pomocą swojej armii orków. Sauron - jak można się domyślać - nie jest zadowolony z takiego obrotu sytuacji i przepuszcza serię kontrataków, starając się odbić utracone fortece.

Kontrofensywa jest podzielona na kilka faz, a każda oznacza coraz trudniejszych wrogów do pokonania. Jeśli się nie uda, musimy ponownie opanować zamek.

Zakończenie wszystkich Shadow Wars pozwala zobaczyć „prawdziwe zakończenie”, które łączy wydarzenia Śródziemie: Cień Wojny z akcją znaną z już z „Władcy Pierścieni”.

Zobacz: Śródziemie: Cień Wojny - Poradnik, Solucja

Gracze już od jakiegoś czasu sugerują, by wprowadzić nie tylko po jednym ataku na każdą z dostępnych w grze twierdz, lecz możliwość ciągłego odpierania sił Saurona. Jak widać, twórcy wsłuchali się w te opinie.

Tymczasem wspomniane Slaughter Tribe rozbuduje system Nemezis o przedstawicieli tytułowego plemienia.

Rozszerzenie, a więc także darmowa aktualizacja, nie ma jeszcze daty premiery.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami