Battlefield 1: Niespokojne Wody doda brytyjskich Royal Marines

Szczegóły na temat dodatku.

Rozszerzenie Niespokojne wody do strzelanki Battefield 1 wprowadzi do produkcji cztery kolejne mapy, nowy tryb rozgrywki, a także jednostki brytyjskich Royal Marines.

Zmieni się nieco system dystrybucji, ponieważ dwie pierwsze lokacje - Cape Helles oraz Achi Baba - otrzymamy w grudniu, a pozostałe - Heligoland Bight oraz Zeebrugge - w styczniu.

1
Niespokojne wody - grafika koncepcyjna

Jak sugeruje już sam tytuł oraz rodzaj wprowadzanych wojsk, zagramy „podczas operacji skupiających się na działaniach na morzu” - napisano na oficjalnej stronie.

Nowy tryb rozgrywki nosi nazwę Conquest Assault. Podobnie jak w przypadku standardowego Conquest, celem będzie przejęcie wszystkich miejsc na mapie, choć z tą różnicą, że drużyna broniąca zacznie w posiadaniu wszystkich miejscówek.

Wcześniej, w listopadzie, bez związku z dodatkiem pojawią się także Kampanie Operacji, w ramach aktualizacji. Zaoferują powiązany ze sobą ciąg kolejnych Operacji - w ten sam sposób, jak Operacje łączą mapy.

Pierwsza Kampania Operacji nosi nazwę Burza na wschodzie. Połączy dwie Operacje z dodatku Battlefield 1: W imię cara: Ofensywę Brusiłowa i Czerwony przypływ. Ta nowość tylko dla przepustki Premium (lub kupionego oddzielnie dodatku W imię cara).

2
Niespokojne wody - grafika koncepcyjna

Później, jeszcze w listopadzie i już bez premium, pojawi się kampania Upadek imperiów, która połączy Operacje z podstawowej wersji gry: Żelazne mury i Podbój piekieł.

Wracając na Niespokojne wody, warto wymieniać także kilka wprowadzonych broni: M1917 w wersji okopowej, pistolet automatyczny M1912/P.16, karabin Farquhar-Hill, M1917 MG, Carcano M91 i Type 38 Arisaka.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami