Śródziemie: Cień Wojny - Fetor niesiony przez wiatr, Ghule i graugi

Akt II. Misje i zadania główne w różnych lokacjach.

Drugi akt gry zbliża się coraz bardziej do końca, a wraz z nim niektóre z wątków rozpoczętych wcześniej. Tym razem odwiedzimy Nurnen, a więc trzecią lokację w grze, a także Gorgoroth, ostatnią z odblokowanych. Na tej stronie znajdziesz opisy następujących zadań głównego wątku:

  • Fetor niesiony przez wiatr - Nurnen (1)
  • Ghule i graugi - Gorgoroth (2).
096

Misja: Fetor niesiony przez wiatr

Wracamy do lasu Carnan, aby odnaleźć źródło problemu, czyli nieprzyjemnego odoru. Po aktywacji zadania najlepiej jest przyzwać karagora lub zdominować jednego z okolicznych, a następnie za podążać za mglistą ścieżką unoszącą się tuż nad ziemią.

Zeskakujemy niżej, gdzie odnajdujemy zjawę. To postać oznaczona żółtym znacznikiem. Docieramy nieco dalej, gdzie pokonujemy kolejne trzy zjawy. Podążamy dalej, aż docieramy do totemu nekromanty. Musimy go oczyścić, co odbywa się dokładnie tak samo, jak w przypadku dominacji jakiegokolwiek przeciwnika.

097
Totem na skraju przepaści.

Gdy dotrzesz do wskazanego miejsca, spotkasz także kapitana na dość wysokim poziomie. Oczyszczenia totemu nie możesz dokonać znajdując się na grzbiecie wierzchowca. Co ciekawe, zabicie kapitana nie jest koniecznie. Wystarczy, że zdążysz wykonać oczyszczenie (dominację) na wspomnianym totemie. Wówczas musisz pokonać tylko pozostałych nieprzyjaciół, a zadanie zostanie zakończone.

Misja: Ghule i graugi

Wracamy do wątku związanego z sektą Zoga. Po aktywacji zadania w Gorgoroth, dosiadamy Carnan i zmierzamy w stronę kolejnych totemów nekromantycznych. Każdy z nich obstawiony jest przez niewielką grupę orków.

098
Nie wdawaj się niepotrzebnie w walkę, tylko od razu oczyszczaj totemy.

Co prawda możemy pokusić się o walkę siedząc na grzbiecie Carnan, ale z racji dość powolnych ruchów, lepiej jest zeskoczyć od razu na ziemię.

W ten sposób dużo szybciej poradzimy sobie z przeciwnikami, a w tym czasie Carnan będzie także nas wspierać. Takie odciąganie uwagi jest bardzo przydatne, gdyż możesz spróbować od razu oczyszczać wskazany totem, a następnie szybko wracać na grzbiet i podążać do kolejnych totemów, ignorując przy tym pozostałych nieprzyjaciół. Po oczyszczeniu trzech totemów misja dobiegnie końca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redaktor Naczelny

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami