Eric Cartman wraz z kolegami z klasy planują stworzyć własne filmowe uniwersum z superbohaterami. Pierwszym krokiem jest Netflix i serial „Coon i przyjaciele”. Problemem jest jednak plaga „fake newsów” na Facebooku, co rujnuje reputację chłopców.

Netflix wycofuje się z umowy w obliczu kontrowersji. Wtem! Okazuje się, że to sam profesor Chaos (Butters) rozsiewa plotki i nie zamierza przestawać. Do miasteczka przybywa więc Mark Zuckerberg, ale zamiast odpowiedzieć na zastrzeżenia społeczności, narusza prywatność mieszkańców.

1
Coon i przyjaciele

Dalej jest już bardziej pozytywnie, ponieważ ojciec Buttersa zabiera syna do Moskwy, by pokazać, że naśladowanie Władimira Putina nie popłaca.

Na samym końcu Cartman wraz z kolegami wracają do pomysłu na uniwersum superbohaterów, lecz nie mogą dogadać się w kwestii szczegółów.

Taką - mniej więcej - fabułę opowiedział wczorajszy odcinek kreskówki „South Park”, zatytułowany „Franchise Prequel”. Mamy do czynienia z podwalinami pod opowieść kontynuowaną w South Park: The Fractured But Whole.

Jest także nowy trailer gry:

Produkcja Ubisoftu debiutuje 17 października na PC, PS4 i Xbox One.

Fabuła produkcji rozpoczyna się właśnie od kłótni kolegów, którzy dzielą się następnie na dwa obozy.

Takie nawiązanie do gry wideo nie jest nowością w kreskówce. Podobnie było w przypadku pierwszej części serii, która stawiała na zabawę dzieciaków w stylu fantasy, z licznymi nawiązaniami do „Gry o Tron”.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

South Park: The Fractured But Whole - misje dodatkowe, cz. 1

Zadania poboczne: Problem z Randym, Rzeczy znalezione w Peppermint Hippo, Projekt yaoi.

South Park: The Fractured But Whole - misje dodatkowe, cz. 4

Zadania poboczne: Sięgnij nieba bram, Superbohater marketingu, Wielkie mordobicie.

Brytyjska agencja nieruchomości wyceniła posiadłość z Wiedźmina 3 na ponad milion euro

Wyliczyła też ceny mieszkań ze Skyrima, Fallouta 4 i innych.