PS4 otrzyma licencjonowane mini-kontrolery

Prawie jak Joy-Con.

Sony ogłosiło zestaw nowych, licencjonowanych kontrolerów przewodowych dla PS4, produkowanych przez szereg zewnętrznych firm. Jeden z modeli przypomina nieco Joy-Con z Nintendo Switch.

Pełna lista nowości to „kompaktowy” kontroler od Nacon, mini-gamepad od Hori oraz zmniejszony pad od @Play. Premierę wszystkich urządzeń zaplanowano na święta.

Model Nacona - poniżej - przypomina standardowe urządzenie wskazujące. Rozmiary są jednak mniejsze, co ma przemówić zwłaszcza do młodszych graczy. Nie brakuje żadnej z opcji: jest panel dotykowy, wibracje, jack stereo, a nawet dioda LED.

Premiera w listopadzie, także w wersjach z przezroczystą obudową.

1

Następny w kolejce jest @PLAY Wired Compact Controller. To kontstrukcja podobna do tej powyżej. Bez dodatkowej diody, ale za to w dwóch kolorach.

Premiera w grudniu.

2

Na koniec najbardziej interesująca konstrukcja, czyli japońskie HORI Wired Mini Gamepad, także reklamowane jako sprzęt dla młodszych graczy.

Wygląd przypomina kontrolery z przeszłości lub też właśnie Joy-Cony z Nintendo Switch, gdyby dodać drugą gałkę anaologową.. Panel dotykowy zamieniono na mały przycisk.

3

Dla porównania:

4

HORI Wired Mini Gamepad debiutuje 6 listopada.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami