Square Enix ujawniło, że „A Brave New World”, drugi odcinek trzyczęściowej opowieści Life is Strange: Before the Storm, zadebiutuje 19 października na PC, PS4 i Xbox One.

Opublikowano także trailer, oferujący spojrzenie na nowe postacie i lokacje, na które natkniemy się w epizodzie. Jest nawet jeden powrót z pierwszego sezonu.

Jeśli nie graliście jeszcze w poprzedni odcinek, lepiej uważać na spoilery - w poniższym wideo oraz w dalszej części wiadomości.

Więź między Chloe i Rachel Amber wydaje się pogłębiać, a tej pierwszej dziewczynie coraz bardziej nie podoba się osoba Davida.

Nowy odcinek poruszy zapewne także tematy stosunków Rachel z Frankiem, wydalenia Chloe z Blackwell Academy oraz ogólnych zawirowań w życiu z nastolatków. To były czasy!

„Rodzinne życie Chloe i Rachel dalej się psuje, lecz ich przyjaźń rozkwita i dziewczyny zastanawiają się nad wspólną ucieczką z domów” - czytamy w opisie. „Ale zanim mogą zrealizować plan, Chloe musi wykonać przysługę dla Franka Bowersa, co stawia ją w niebezpiecznej sytuacji i ujawnia brzydszą stronę Arcadia Bay”.

Za grę odpowiada firma Deck Nine. Odpowiedzialne z pierwszą część Life is Strange studio Dontnod Entertainment z Francji pracuje obecnie nad pełnoprawnym sequelem.

Before the Storm to prequel. Pierwszy odcinek - „Awake” - ukazał się 31 sierpnia.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Life is Strange: Before the Storm - wyznanie taty Rachel

Epizod 3: Hell is empty. Poznanie prawdy o przeszłości Jamesa.

Life is Strange: Before the Storm - wybory i konsekwencje: Epizod 3 (Hell is Empty)

Zobacz, jaką kluczową decyzję należy podjąć pod koniec gry.

Life is Strange: Before the Storm - dom Chloe i spotkanie na złomowisku

Epizod 3: Hell is empty. Wracamy do mieszkania, a potem spotykamy się z Rachel przy naprawionym aucie.

Life is Strange: Before the Storm - spotkanie w młynie i zakończenie

Epizod 3: Hell is empty. Docieramy do Sery i poznajemy prawdę o mamie Rachel.