Sieciowa strzelanka Star Wars Battlefront 2, wzorem Battlefield 1, otrzyma pełną polską wersję językową, a do dubbingu zaangażowano słynnych aktorów.

Polski oddział Electronic Arts planuje ujawnianie kolejnych nazwisk w materiałach wideo. Na pierwszy ogień idzie Mirosław Zbrojewicz, jako sam Darth Vader.

- Z mojego doświadczenia wynika, że fajniej jest grać czarne charaktery. Myślę, że żadna postać, którą znam, nie nadaje się do tego bardziej. To najczarniejszy charakter - zapewnia aktor.

Zbrojewicz powinien być bardzo dobrze znany fanom gier wideo w naszym kraju. Wcielał się między innymi w Letho z Gulety w cyklu Wiedźmin, Charliego Cuttera w Uncharted 3, Człowieka Iluzję w Mass Effect 2 czy w przeróżne postacie w serii Gothic i Arcania.

Star Wars Battlefront 2 ukaże się 17 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Otwarte testy beta trwają jeszcze tylko dzisiaj.

Gra debiutuje dwa lata po premierze pierwszej odsłony. Deweloperzy rozbudowują praktycznie każdy aspekt rozgrywki, a w prace zaangażowano dodatkowe firmy, ze względu na większą skalę projektu.

Battlefront 2 zaoferuje nie tylko tryb multiplayer, ale też tradycyjną kampanię fabularną dla jednego gracza, czyli to, czego brakowało w strzelance z 2015 roku. W zmaganiach sieciowych otrzymujemy zawartość związaną ze wszystkimi filmowymi erami uniwersum Gwiezdnych Wojen, więc zapewne natkniemy się także na Dartha Vadera.

Reklama

Komentarze (8)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Star Wars Battlefront 2 - Recenzja

Świetny multiplayer i problemy.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Aż po zgliszcza

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w przedostatniej misji.

Star Wars Battlefront 2 - znajdźki i sekrety: Bitwa o Jakku

Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie w 11 misji.

Brytyjska agencja nieruchomości wyceniła posiadłość z Wiedźmina 3 na ponad milion euro

Wyliczyła też ceny mieszkań ze Skyrima, Fallouta 4 i innych.