Aktualizacja (18.10): Mass Effect: Andromeda pojawiła się już w ofercie usług EA Access oraz Origin Access. Osoby, które posiadają wykupiony abonament w jednym z programów, mogą pobierać produkcję bez dodatkowych opłat.

Oryginalna wiadomość (11.10): Electronic Arts poinformowało, że przed końcem grudnia oferta usług EA Access i Origin Access - skierowanych odpowiednio do posiadaczy Xbox One i PC - wzbogaci się o Mass Effect: Andromeda.

Dokładnej daty debiutu produkcji w obu programach na razie jednak nie podano.

01
Abonenci usług EA i Origin Access wkrótce rozpoczną podbój Andromedy

W grze wcielamy się w Pioniera, którego zadaniem jest szukanie miejsc na kolejne ludzkie kolonie w tytułowej galaktyce. Podczas rozgrywki zetkniemy się z innymi rasami i pomożemy gatunkom, które razem z nami opuściły Drogę Mleczną.

Mass Effect: Andromeda zadebiutowało w marcu tego roku, ale spotkało się z umiarkowanym przyjęciem. Produkcja jest najgorzej ocenianą odsłoną serii, a w dniu premiery borykała się z szeregiem błędów technicznych, w tym z problemami związanymi z animacjami twarzy.

Odpowiedzialne za tytuł studio BioWare Montreal zrestrukturyzowano - wielu pracowników oddelegowano do prac nad innymi projektami, w tym Star Wars Battlefront 2 i Anthem.

Pozostali deweloperzy mieli zajmować się dalszym łataniem projektu, ale niedawno ogłoszono, że gra nie otrzyma następnych aktualizacji do trybu dla pojedynczego gracza i fabularnych DLC. Nadal rozwijany jest jednak wariant sieciowy.

Natomiast w ciągu dwóch najbliższych miesięcy abonenci EA Access dostaną Dead Space 3. Survival horror od pewnego czasu dostępny jest w Origin Access.

W obu programach pojawią się jeszcze trwające 10 godzin okresy próbne Need for Speed Payback i Star Wars Battlefront 2 - odpowiednio 2 i 9 listopada. Posiadacze Xbox One mogą dodatkowo liczyć na testową wersję The Sims 4 - od 9 listopada.

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier.

Obecnie oferta programów obejmuje między innymi Titanfall, Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 4, Need for Speed, szereg innych produkcji sportowych od EA Sports, czy - najważniejsze - Peggle.

To nie wszystko - abonenci dostają również 10-procentową zniżkę na zakupy cyfrowe. Do tego mogą zagrać w nowe tytuły kilka dni przed premierą, jak w przypadku wspomnianych Need for Speed Payback czy Star Wars Battlefront 2.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Dead Space 3: Awakened DLC - Recenzja

Epilog, którego mogłoby nie być.

RekomendacjaMass Effect: Andromeda - Recenzja

Kosmiczna przygoda. Dziś europejska premiera.

Brytyjska agencja nieruchomości wyceniła posiadłość z Wiedźmina 3 na ponad milion euro

Wyliczyła też ceny mieszkań ze Skyrima, Fallouta 4 i innych.

Red Dead Redemption 2 z mapą większą niż GTA 5

Najobszerniejszy świat Rockstar do tej pory.