EA przywróciło możliwość „dodania gościa” do gry FIFA 18 w Ultimate Team. Wydawca usunął opcję w premierowej wersji, co spotkało się ze sporą krytyką ze strony graczy, gdy okryto, że funkcji brakuje w popularnym FUT.

Możliwość dołączenia jako gość, obecna w poprzedniej części, pozwala dwójce użytkowników grać w kooperacji w FUT Online Seasons i w FUT Online Draft.

Wielu fanów serii ceni tę opcję. Niekiedy na tyle, że właśnie z myślą o zabawie ze znajomym kupuje kolejne odsłony piłkarskiego symulatora. Dlatego też można sobie wyobrazić, jakie rozczarowanie wywołało pominięcie tej możliwości w Fifie 18.

Electronic Arts zapewniało, że chciało wprowadzić równe pole rywalizacji w Ultimate Team. Fani odpierali, że przeciwnik zawsze mógł się wycofać, jeśli miał rywalizować z więcej niż jedną osobną.

Zobacz: FIFA 18 - poradnik i najlepsze triki

Tryb gościa pozostawał dostępny w sezonach towarzyskich oraz w pojedynczych meczach online.

1
Opcję przywrócono

Gracze przeprowadzili zmasowaną kampanię, starając się wywrzeć presję na EA. Petycję domagającą się przywrócenia opcji w serwisie Change.org podpisało ponad 10 tysięcy osób.

Jak widać, podziało.

Przedstawiciele wydawcy poinformowali dzisiaj rano, że przywrócili opcję do Ultimate Team na PC, PS4 i Xbox One. „Słyszeliśmy wasze opinie” - zapewniają.

Aby dodać gościa, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk po znalezieniu przeciwnika. Obecnie brakuje niektórych elementów interfejsu, ale te zostaną dodane w przyszłej łatce.

Reklama

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały