Elite Dangerous otrzyma w przyszłym roku sporo nowości

Statki, opowieści i eskadry.

W weekend w Londynie odbyła się pierwsza impreza z cyklu Frontier Expo. Poza trailerem Jurassic World Evolution otrzymaliśmy także szczegóły na temat przyszłości Elite Dangerous.

Co istotne, wszystkie wymieniane niżej nowości trafią za darmo do posiadaczy kosmicznego symulatora z rozszerzeniem Horizons.

1
Planety będą ładniejsze

W pierwszym i czwartym kwartale przyszłego roku ukażą się dwie większe aktualizacje, a do tego twórcy szykują dwie mniejsze łatki - pomiędzy. Przyszłoroczna inicjatywa otrzymała nazwę Beyond i skupia się na „dalszej narracji, poprawkach i rozwoju podstawowych elementów oraz wprowadzeniu nowości” - czytamy w podsumowaniu.

W okresie styczeń - marzec zadebiutuje pierwsza większa porcja innowacji. Mowa o zmianach w systemie inżynierii (każdy budowany element będzie lepszy od posiadanego), sił porządkowych (lepsze reakcje na przestępstwa) czy w handlu.

Twórcy planują też trudniejsze misje do przejścia razem ze znajomymi w ramach Skrzydeł, ładniejsze bazy na planetach, rozwój rozpoczętych wątków fabularnych (w tym zapewne thargoidów), a także kolejne statki i scenariusze.

Darmowe rozszerzenie planowane na czwarty kwartał jest obecnie mniej konkretnie rozplanowane. Frontier Developments zapewnia jednak, że szykuje nową organizację dla grup pilotów - eskadry. Całość wydaje się przypominać klany z innych gier sieciowych.

2
W grze pojawią się „klany” - eskadry

Do tego rozbudowanie systemu kosmicznego górnictwa, co powinno zamienić ten rodzaj aktywności w pełną karierę, z nowymi zagrożeniami, nagrodami i postępami.

Deweloperzy chcą także dalej poprawiać oprawę graficzną na powierzchniach planet, a także uatrakcyjnić eksplorację, dodając między innymi specjalny Codex odkryć, w stylu No Man's Sky.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami