W tym miesiącu GTA Online otrzyma wyścigi w stylu The Crew 2

Plany rozwoju sieciowego trybu.

Rockstar ujawniło plany związane z rozwojem GTA Online do końca bieżącego roku. Studio przygotowuje między innymi nowe tryby rozgrywki.

Jeszcze w tym miesiącu pojawią się wyścigi z transformacją - zmagania przypominające nieco założenia The Crew 2. Podczas rozgrywki gracze otrzymają możliwość płynnego przełączania się między różnymi typami środków transportu.

01
Śmigłowiec bojowy Hunter

Uczestnicy zabawy skorzystają z szeregu pojazdów lądowych, powietrznych i wodnych. Zrobią użytek nie tylko z superaut, terenówek, łodzi czy samolotów, ale również spadochronów. Dokładnej daty premiery wariantu jednak nie podano.

Jesienią GTA Online wzbogaci się zaś o dwa kolejne tryby adwersarza - Naznaczony i Pojedynek w chmurach. W pierwszym wybrana osoba jest skazana na śmierć i musi przekazać swój wyrok komuś innemu. Drugi - jak sugeruje nazwa - polega na starciu w przestworzach.

Twórcy zamierzają też wprowadzić trzy dodatkowe maszyny - śmigłowiec bojowy Hunter, superauto Coil Cyclone oraz wóz Vigilante. Ostatni łudząco przypomina Batmobil, czyli samochód Batmana.

02
Brakuje jedynie Batmana

Pod koniec roku autorzy udostępnią także zestaw rekwizytów do kreatora wyścigów, w tym strój budzący skojarzenia z kostiumem Aidena Pierce'a z pierwszej części Watch Dogs. Do tego następna porcja pojazdów bojowych i nieruchomości od Maze Bank Foreclosures oraz poszerzona oferta Legendary Motorsport.

03
Aiden, to ty?

Rockstar stale rozwija Grand Theft Auto Online. W sierpniu światło dzienne ujrzał Przemyt - darmowa aktualizacja pozwalająca graczom zająć się nielegalnym transportem towarów.

Przyjęta przez deweloperów strategia działania opłaca się - tryb sieciowy wciąż bije rekordy przychodów. To jednak oznacza, że GTA 5 najprawdopodobniej nie otrzyma fabularnych rozszerzeń.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami