Jeszcze jeden zwiastun Assassin's Creed Origins - bez rozgrywki

Piach, wszędzie piach.

Assassin's Creed Origins debiutuje już w przyszłym miesiącu, więc Ubisoft intensyfikuje kampanię reklamową. Niedawno zapowiedziano inicjatywę pedagogiczną, a teraz otrzymujemy nowy trailer.

Materiał wideo pod nazwą „Piaski” nie zawiera fragmentów rozgrywki i opisany jest jako „zwiastun filmowy”. Zaczynamy od kotka, by potem przejść do tajemniczego rytuału, żagli i armii - wszystko zamienia się właśnie w drobiny tytułowego pyłu, nawet całe piramidy.

„Tam, gdzie wszystko się kończy, tam też się zaczyna” - głosi napis, inspirowany zapewne twórczością Andrzeja Sapkowskiego.

Wydaje się, że wzbijający się w powietrze piach ma symbolizować ogień, a nowy początek - Feniksa, wstającego z popiołów. Trzeba jednak przyznać, że materiał - choć klimatyczny - jest wyjątkowo mało konkretny.

Assassin's Creed Origins debiutuje 27 października na PC, PS4 i Xbox One.

Nowa odsłona serii powraca po dwóch latach przerwy. Opowie o początkach powstawania słynnego Bractwa Asasynów. Na czele zabójców w kapturach stanie Bayek z Siwy, sympatyzujący z Kleopatrą.

Walka została wyraźnie przeprojektowana. Nie wystarczy już głównie trzymać aktywnego bloku i wykonywać kontrataki. Potyczki przypominają nieco starcia z cyklu Dark Souls - choć oczywiście nie są tak wymagające, a bohater nie zginie po jednym uderzeniu.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami