Zwiastun Need for Speed: Payback zaprasza do Fortune Valley

Prawie jak Vegas.

Przedstawiciele Ghost Game oraz EA opublikowali nowy zwiastun Need for Speed: Payback. Materiał omawia w skrótowej formie najważniejsze elementy gry i przedstawia miejsce akcji.

Gracze odwiedzą Fortune Valley, luźno inspirowane Las Vegas. Pojeździmy też po obrzeżach miasta - w Payback po raz pierwszy w historii cyklu pojawi się możliwość jazdy terenowej.

Nowa część serii zaoferuje wątek fabularny opowiadający o walce ze skorumpowanymi władzami i groźną grupą przestępczą, ale poza główną historią na użytkowników czeka szereg atrakcji - w największym otwartym świecie, z jakim mieliśmy do czynienia w cyklu.

Tradycyjnie, w różnych punktach miasta rozpoczniemy rozmaite wyścigi, jazdę na czas czy inne wyzwania. Zajmiemy się zbieraniem pieniędzy i części, by skupić się na tuningu - mechanicznym i wizualnym.

Sporą nowością jest też system wraków, które znajdziemy w trakcie gry. Po ich przejęciu będziemy mogli je odrestaurować, by przywrócić do życia najpopularniejsze klasyczne modele.

W Payback deweloperzy kładą też większy nacisk na zmagania z policją - co potraktowano raczej po macoszemu w odsłonie z 2015 roku. Tym razem kierowców będzie ścigać wiele różnych jednostek stróż prawa.

Nowy Need for Speed debiutuje 10 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami