Destiny 2 - Io, Przygoda: Szał za kółkiem

Jazda i rozwałka.

Krótka, nietypowa i chyba najbardziej przyjemna Przygoda na planecie Io - jedyna, w której w końcu otrzymujemy miłą odskocznię od zwykłego strzelania.

Jak zawsze, mimo stosunkowo niewielkiego poziomu trudności, zalecamy, by rozpocząć misję z większym niż rekomendowany poziomem Mocy - a więc najlepiej oscylującym w okolicach 150-160.

Podczas Przygody zmierzymy się przede wszystkim z Weksami, choć będziemy też mieli okazję postrzelać do Porzuconych, którzy wszędzie plączą się pod nogami.

Dostępne od:

  • Poziom: b.d.
  • Moc: 120

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć:

lastiomap

Po zaakceptowaniu misji i wysłuchaniu Ashera ruszaj do pobliskiego, wielkiego, szarego budynku. Zamiast przez niego przejeżdżać, podejdź do oznaczonych drzwi. Otwórz je - za nimi czekają pojazdy. Wsiadaj do dowolnego.

Cała Przygoda jest zaprojektowana z myślą o pojeździe - Przechwytywaczu. Co jakiś czas natrafisz na platformy parkingowe, z których możesz pobrać nowy pojazd, jeżeli używany się zniszczy.

Wyjedź z garażu i skręć w prawo. Na tym otwartym terenie musisz strzelać do wszystkiego co się rusza - przede wszystkim do Weksów, aż zapełni się procentowy wskaźnik. Korzystając, że jesteś w pojeździe bojowym, strzelaj też do Pochwyconych. Zawsze to trochę więcej doświadczenia.

Po osiągnięciu 100 procent celu udasz się do innej lokacji - podążaj za ikoną misji. Na miejscu musisz po prostu załatwić wszystkich obecnych tam Weksów. Później cel zaprowadzi cię jeszcze dalej - tutaj musisz znaleźć i zniszczyć trzy Hydry. Na każdą naprowadzi cię wskaźnik zadania.

iolsas1

Ostatni cel, po pokonaniu Hydr, to kontynuowanie polowania na Weksów. Dotrzesz do następnego obszaru, gdzie musisz pokonać bossa - Viadona. To wielka Hydra z mnóstwem punktów życia. Pojazd nie jest zbyt zwrotny, więc manewruj ostrożnie. Eliminuj też innych wrogów, by ci nie przeszkadzali.

Spis treści: Destiny 2 - poradnik, solucja

Jeżeli nie uda ci się unikać strzałów, zawsze możesz wyskoczyć z pojazdu i pobiec po nowy na platformie niedaleko celu. Teoretycznie możesz dokończyć misję bez pojazdu, o ile masz sporo ciężkiej amunicji.

Przygoda zakończy się, gdy pokonasz bossa.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami