Attack on Titan 2 trafi także na PC, Switch i PS Vita

Również w Europie.

Koei Tecmo ogłosiło, że zapowiedziane w sierpniu Attack on Titan 2 - produkcja bazująca na serialu anime o tym samym tytule - trafi także na PC, Switch i PS Vita. Dotychczas potwierdzonymi platformami były konsole PS4 i Xbox One.

01
Tytani powrócą

Co ciekawe, mieszkańcy Japonii nie otrzymają wersji Xbox One. Nie powinno być to jednak wielkim zaskoczeniem - konsola Microsoftu nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród Japończyków i w tym państwie często jest ignorowana przez firmy.

Szczegółów na temat projektu ujawniono dotychczas niewiele. Wiadomo jednak, że pod względem fabularnym produkcja oprze się na drugim sezonie anime „Attack on Titan”.

Twórcy ze studia Omega Force obiecują „dynamiczną akcję” wzbogaconą o szereg nowych systemów rozgrywki. Gracze ponownie przywdzieją specjalny ekwipunek - Omni-Directional Manoeuver Gear - w celu powstrzymania tytułowych tytanów.

Względem poprzedniej części wzrośnie liczba dostępnych postaci. Dokładnej liczby bohaterów nie podano, ale w oryginale do wyboru było dziesięciu zróżnicowanych podopiecznych.

Attack on Titan 2 - a właściwie A.O.T. 2 - ukaże się na początku przyszłego roku, choć dokładnej daty premiery na razie nie podano.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami