Dzisiaj startuje darmowy weekend ze strzelanką Overwatch

Plus: nowości w Lidze.

Blizzard po raz kolejny organizuje darmowy weekend z sieciową strzelanką Overwatch, na wszystkich platformach sprzętowych: PC, PS4 oraz Xbox One.

Inicjatywa rusza dzisiaj, 22 września, o godzinie 20:00 wieczorem i kończy się we wtorek, 26 września, o godzinie 09:00 rano.

1
Wszyscy lubią Tracer

Tradycyjnie, podczas darmowego weekendu twórcy udostępniają bezpłatnie wszystkich 25 bohaterów i 16 map w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i Salonie gier.

Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać różne opcje modyfikacji bohaterów, które zachowają, jeśli zdecydują się na zakup pełnej wersji. O ile oczywiście zostaniemy na tym samym koncie Blizzard, Xbox Live lub Sony Entertainment.

W przypadku konsol, do gry podczas darmowego weekendu wymagane jest konto Xbox Live Gold lub PlayStation Plus. Zabawa między różnymi platformami nie jest możliwa w Overwatch.

Jeśli o sieciowej strzelance mowa, to wczoraj poinformowano także o znalezieniu ostatnich chętnych na wykupienie miejsca w Overwatch League. Tym samym skompletowano dwanaście drużyn do pierwszego sezonu zmagań.

Na arenie pojawią się więc przedstawiciele Bostonu, Nowego Jorku, Londynu, duet z Los Angeles, Miami, San Franciso, Dallas, Houston, Philadelphii, Szanghaju i Seulu.

Inauguracyjny sezon został nieznacznie opóźniony i wystartuje 10 stycznia. Mecze zostaną rozegrane na arenie e-sportowej na terenie Los Angeles, ale docelowy format zakłada już bardziej klasyczne podejście, czyli spotkania „u siebie" i „na wyjeździe" w miastach biorących udział w zmaganiach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami