Dishonored: Death of the Outsider - Poradnik, Solucja

Wszystkie sekrety i znajdźki, opis przejścia, kontrakty i porady ogólne.

Witamy w poradniku i solucji do Dishonored: Death of the Outsider, samodzielnego dodatku do drugiej części gry, która miała premierę zaledwie rok temu.

Akcja rozszerzenia, podobnie jak druga część cyklu, dzieje się w Karnace, niedługo po tym, gdy Emily Kaldwin odzyskała władzę nad Wyspami. Tym razem wcielimy się w postać Billie Lurk, którą pomagała nam pokonać Delilahę Copperspoon w poprzedniej części serii.

Billy Lurk posiada inne moce, bronie i gadżety niż te, które posiadali Emily i Corvo, czyli główni bohaterowie drugiej odsłony cyklu. W naszym poradniku do Dishonored: Death of the Outsider znajdziesz ich opisy. Mechanika skradania oraz walki pozostała taka sama, jak w przypadku części drugiej, więc gracze, którzy mieli okazję zagrać w sequel, poczują się jak w domu.

Oprócz tego w naszej publikacji o Dishonored: Death of the Outsider znajdziesz pełny opis przejścia gry - wątek główny i kontrakty - oraz informacje, gdzie odnaleźć wszystkie znajdźki i sekrety: kościane amulety, obrazy, kody do sejfów.

Życzymy przyjemnej zabawy!

Wprowadzenie

W tym miejscu znajdziesz wszystkie informacje, które ułatwią ci rozpoczęcie rozgrywki. Napiszemy tu między innymi o broniach, gadżetach, czy też mocach.

Opis przejścia, misje główne

Jeśli masz problem z przejściem któregokolwiek z zadań głównych, w tym miejscu znajdziesz dokładne opisy przejścia każdej z misji głównego wątku fabularnego.

Kontrakty

Tutaj możesz zapoznać się z misjami typu Kontrakty. Dla każdego z zadań głównych przewidziano inne Kontrakty, dlatego stosujemy tu podział w odniesieniu do misji głównych. Kontrakty kończą się wraz z czwartą misją.

Znajdźki i sekrety

Amulety, sejfy i obrazy to rzeczy, które na pewno przypadną do gustu poszukiwaczom wszelkich sekretów. W tym miejscu pomożemy ci je zlokalizować.

- wchodząc do nowej lokacji, warto rozpocząć eksplorację od użycia mocy: Wejrzenie, dzięki której oznaczymy przeciwników, zanim wejdziemy na nieznany teren. To zdecydowanie pomoże nam w zaplanowaniu kolejnych ruchów;

- w Death of the Outsider zrezygnowano z poziomów chaosu, i związku z tym nie ma znaczenia, czy zabijamy przeciwników, czy ich omijamy ich lub obezwładniamy. Zabijanie wrogów nie ma wpływu na zakończenie gry;

- twórcy zrezygnowali z Serca, dzięki któremu możliwe było określenia odległości od położenia kościanych amuletów. W Death of the Outsider informacje o kościanych amuletach pojawią się na ekranie dopiero, kiedy będziemy w pobliżu znajdźki. Wtedy należy użyć Wejrzenie w celu dokładnego zlokalizowania amuletu;

- jeżeli zależy ci na monetach, by je wydać w sklepie czarnorynkowym, wypełniaj kontrakty. To jeden z najbardziej opłacalnych sposobów uzyskaniach jednorazowo dużej ilości gotówki;

- w Death of the Outsider zrezygnowano z mikstur, które uzupełniają manę, dlatego nie musimy przejmować się, że moce, które wykorzystujemy szybko uszczuplają pasek many. Pasek many uzupełnia się samoistnie po jego wyczerpaniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami