Destiny 2 - misja Na łączach, jak zdobyć egzotyczną strzelbę Legend of Acrius

Wyprawa na rajd.

Legenda Acriusa (Legend of Acrius) to nowa strzelba egzotyczna w Destiny 2. To na razie jedyna broń tego typu, której zdobycie wymaga między innymi uczestnictwa w sześcioosobowym Najeździe (Raid).

Poniżej wyjaśniamy, jak zdobyć tę potężną broń, ale najpierw warto opisać jej główną cechę - elektryczne pociski z tej strzelby penetrują wrogów i są wstanie zranić przeciwników znajdujących się za nimi (jeżeli są dostatecznie blisko).

Ponadto, gdy wyposażymy tę właśnie broń, nasz radar staje się bardziej czuły i pokazuje przeciwników znajdujących się nieco dalej. Do tego oferuje nieco większy zasięg niż przeciętne strzelby.

Legend of Acrius - krok po kroku

Rozpoczęcie zadania związanego z egzotyczną strzelbą jest w pewnym stopniu losowe, ale każdy powinien otrzymać szansę na wykonanie tej misji. Warunkiem jest tylko ukończenie wątku fabularnego i zdobycie 20 poziomu doświadczenia.

Na tym etapie w pewnym momencie podczas eksploracji planety Nessus, walcząc z siłami Kombinatu, znajdziemy przedmiot, który zajmie nam miejsce w slocie broni ciężkiej. Gdy najedziemy na niego kursorem, zobaczymy nazwę misji: Na łączach.

Celem jest zebranie danych Czerwonego Legionu. Wystarczy, że zabijemy kilkunastu przedstawicieli tej frakcji, a z pewnością wypadnie z nich pięć wymaganych przedmiotów. Musimy likwidować ich na Nessusie.

My_Great_Capture_Screenshot_2017_09_09_11_42_33

Jeżeli zdobyliśmy przedmiot związany z misją przed 13 września, widzieliśmy na nim napis sugerujący, by poczekać na Pożeracza Światów. Chodziło tutaj o rajd - Lewiatan. Kolejny etap zadania to właśnie ukończenie tego Najazdu. Potrzebujesz pięciu towarzyszy, paru godzin wolnego czasu i mikrofonu - bez tego się nie obędzie.

Ważne: wszelkie zadania na broń egzotyczną najlepiej wykonywać dopiero, gdy nasz poziom Mocy (Power) osiągnął już co najmniej 265. Po tym poziomie postępy zauważalnie zwalniają, a broń egzotyczna to zawsze gwarancja zwiększenia Mocy. Dlatego okazuje się niezwykle pomocna, gdy chcemy osiągnąć Moc na poziomie 270 i wyżej.

Po ukończeniu Najazdu należy udać się do Benedykta 99-40, który znajduje się w Wieży. Otrzymasz kolejne niełatwe zadanie - ukończenie Szturmu Handlarz Bronią w 7 minut. Nie dotyczy to Nocnych Szturmów, więc przynajmniej przeciwnicy nie powinni być już na tym etapie zbyt mocni. Będziesz jednak potrzebować zgranej drużyny.

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Destiny 2 - modyfikacje broni i pancerza

Sprawdź także: Destiny 2 - jak zdobyć Multinarzędzie MIDA, Mida Multi-Tool

Na szczęście na chwilę obecną to wszystko. Po tym zadaniu otrzymasz już egzotyczną strzelbę, ale otrzymasz też kolejny list od Benedykta. Wróć do niego, by rozpocząć jeszcze dodatkową misję. Po jej przyjęciu musisz zabić 25 żołnierzy Kombinatu, 15 z bliska, a także wykonać 15 wielobójstw na Kabalach (bez przeładowania).

Nie wiadomo jeszcze, jaki jest cel tego etapu zadania - wydaje się na ten moment nieaktywny. Kolejne kroki są więc okryte tajemnicą, ale najważniejsze, że masz już Legend of Acrius. Być może dalszy ciąg misji odblokuje specjalne mody lub dodatki dla tej potężnej broni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami