Symulator Spintires: MudRunner zadebiutuje 31 października

Jest też nowy trailer.

Focus Home Interactive podało dokładną datę premiery Spintires: MudRunner - rozbudowanej edycji symulatora samochodów ciężarowych z 2014 roku. Gra zadebiutuje 31 października na PC, PS4 i Xbox One.

Warto zaznaczyć, że w Polsce - nakładem firmy CDP - ukażą się także edycje pudełkowe tytułu. Ceny ustalono na 79 zł (komputery osobiste) oraz 159 zł (konsole).

01
Jazda w błocie stanowi duże wyzwanie

Posiadacze oryginału z PC staną jednak przed koniecznością kupna nowej wersji osobno, choć mogą liczyć na 50 procent zniżki w usłudze Steam.

Produkcja zaoferuje szereg elementów, które nie były dostępne w pierwowzorze. Pojawi się na przykład kolejna - szósta - mapa oraz 13 dodatkowych pojazdów terenowych (co daje łącznie 19 aut), a także tryb wyzwań rozgrywanych na dziewięciu planszach.

W planach są również udoskonalona oprawa graficzna oraz poprawiony system fizyki - twórcy obiecują, że wprowadzone zmiany zagwarantują „ekstremalny realizm”. Do tego wariant kooperacji dla maksymalnie czterech osób i wsparcie dla modów - na PC.

Opublikowano też nowy zwiastun produkcji. Materiał skupia się na związanych z eksploracją bezdroży trudnościach, na które natkną się także gracze podczas właściwej zabawy.

Focus Home Interactive zapewnia, że współpracuje z Saber Interactive, a więc z twórcami gry, a nie z Oovee Game Studios, czyli wydawcą oryginalnej wersji. Sytuacja jest skomplikowana, ale stąd najpewniej wynika podział na Spintires: MudRunner i samo Spintires, które - najwyraźniej - pozostanie w sprzedaży.

W produkcji zasiadamy za kierownicą wybranego samochodu ciężarowego. Celem jest dostarczenie określonych towarów do wyznaczonego celu, ale dostępną mapę możemy swobodnie eksplorować.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami