Destiny 2 - Próby Dziewiątki (Trials of the Nine)

Jak odblokować, cele gry.

Tryb Próba Dziewiątki (Trials of the Nine) zastępuje w Destiny 2 wyzwanie Trials of Osiris z pierwszej części gry - z samym Ozyrysem spotkamy się już w pierwszym dodatku do sequela.

Próba Dziewiątki jest aktywnością w Tyglu, a więc jest to coś dla miłośników rywalizacji PvP. Wymaga jednak pełnej drużyny, którą musimy złożyć sami - zapraszając trójkę znajomych do Składu (Fireteam). Do tego trybu nie przygotowano automatycznego dobierania towarzyszy.

Tryb jest aktywny od każdego piątku do następnego wtorku.

Nagrodami za wysiłek są legendarne przedmioty i odblokowanie nowej frakcji, u której można zwiększać reputację (stąd też wspomniane przedmioty). Warto jednak podkreślić, że aktywność ta jest raczej czasochłonna, jeżeli nie mamy wprawy w pojedynkach w Tyglu.

Podczas potyczek mamy też jednak szansę na otrzymanie losowych nagród po meczu - po prostu za granie, jak w zwykłym PvP.

Jak odblokować i przejść Próby Dziewiątki

Żeby zyskać dostęp do wyzwania Trials of the Nine, musimy wykonać kamień milowy Wezwanie do boju - zakładający rozegranie kilku meczów w Tyglu, w trybie Szybkiej Gry. Musimy też ukończyć wątek fabularny i posiadać co najmniej 260 poziom Mocy (Power).

Kiedy spełnimy te warunki, Próby Dziewiątki możemy rozpocząć z normalnego ekranu Tygla w Miejscach Docelowych. Oczywiście Próby rozpoczniemy tylko wtedy, gdy mamy pełną, czteroosobową drużynę.

W każdy piątek rozpoczynają się nowe Próby - zmienia się tryb oraz mapa dostępne w tym wyzwaniu. Tryby dobierane są z puli trybów rywalizacji, a więc nie trafimy tu na Kontrolę czy Starcie, tylko na Przetrwanie lub Odliczanie. Mamy więc do czynienia z restrykcjami dotyczącymi odradzania się w trakcie rundy.

By zwyciężyć i odebrać najwyższą możliwą nagrodę w Próbach Dziewiątki, należy wygrać siedem meczów. Nie osiągniemy celu i odpadniemy z Prób, jeżeli wcześniej przegramy trzy mecze - wtedy należy zacząć od początku.

Spis treści: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Destiny 2 - Tygiel (Crucible): Nowości i porady

Gdy odniesiemy ostateczne zwycięstwo, z poziomu Tygla - klikając pole zaraz nad ikoną Prób - trafiamy do nowej, dostępnej tylko dla wygranych lokacji. Tam spotykamy Emisariusza Dziewiątki, postać, która pozwala rozwijać reputację frakcji Dziewiątki - za żetony otrzymywane podczas rywalizacji w Próbach. Już po mniejszej liczbie wygranych możemy odwiedzić tę lokację, ale nie dostaniemy się do wszystkich jej obszarów, a więc zyskamy szansę tylko na niektóre przedmioty - za żetony reputacji.

Jeżeli wygramy siedem meczów z rzędu, we wspomnianej lokacji możemy wejść do jasnego punktu energii za Emisariuszem. Po kolejnych platformach dotrzemy do czerwonego wiru. Wchodząc do niego, trafimy do tajemniczego, fantastycznego miejsca i odbierzemy wyjątkowo cenne nagrody legendarne od powiększonej wersji Emisariusza.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami