Destiny 2 - Nessus, Przygoda: Imperialne zaproszenie

Odkrywamy sekret tajemniczej wiadomości.

Chociaż Nessus przyzwyczaił nas już do tego, że o pomoc prosi Macierz, tym razem będziemy mogli ukłonić się w kierunku Cayde'a. Ten jest zaniepokojony źródłem tajemniczej wiadomości w odległym zakątku planety, gdzie gromadzi się Czerwony Legion. Pomimo tego, że rekomendowana Moc do tej Przygody to 90, sugerujemy podejść do zadania nieco później, w okolicy 120.

Dostępne od:

  • poziom: b. d.
  • moc: 90

Zobacz też: Destiny 2 - jak szybko zdobywać doświadczenie, poziomy i Moc

Gdzie zacząć:

095
Zbiornik, Dolina Arkadyjska.

Po aktywowaniu Przygody zmierzamy do ruin Weksów. Droga prowadzi nieco naokoło, ale jeśli lubisz ryzyko, możesz spróbować swoich sił w przeprawie przez zbiornik pełen białej cieczy. Każde z nią zetknięcie spowoduje spory ubytek w zdrowiu, dlatego jest to dość ryzykowna metoda. Nieważne jednak w jaki sposób dotrzesz do ruin, zanim wejdziesz do środka będziesz mógł pozbyć się kilku Legionistów.

Gdy już wejdziesz do środka i znajdziesz się na arenie widocznej na poniższym obrazku, nie zeskakuj od razu niżej. Twoja pozycja pozwala na to, aby wystrzelać wszystkich nieprzyjaciół jak kaczki. W każdym momencie możesz się bowiem cofnąć do bezpiecznego miejsca, gdzie szybko zregenerujesz zdrowie.

096
Dzięki swojemu położeniu będziesz miał zdecydowaną przewagę.

Gdy uspokoisz nieco sytuację z powodzeniem możesz zeskoczyć niżej i wykonać interakcję na trzech urządzeniach z pomarańczowymi panelami. W ten sposób pozyskasz z konsol wymagane dane Kombinatu i będziesz mógł wyjść na zewnątrz, skąd udasz się do wyznaczonej strefy lądowania. O drodze oczywiście spotkasz się z nieznacznym oporem Legionistów i kilku innych nieprzyjaciół.

Po wyeliminowaniu ekipy Kombinatu udaj się dalej, do kolejnego znacznika, który wskazuje na strategiczne skrzyżowania. Po dostaniu się tam podejdź do świetlistego obiektu na skraju wzniesienia i poczekaj, aż ikona nawiązywania połączenia zapełni się całkowicie. Następnie wskocz z lewej strony nieco wyżej i wykonaj to samo dla drugiego obiektu.

097
Konfluksy będą zawzięcie bronione przez niebezpiecznych przeciwników - musisz kontrolować oba miejsca w jednym momencie.

Teraz najtrudniejsza część tego zadania - musisz kontrolować oba miejsca w jednym momencie. Po prostu stopniowo pozbywaj się nadciągających nieprzyjaciół, znajdując się raz na niższym, raz na wyższym skrzyżowaniu. Gdy cel zadania zaktualizuje się, natychmiast zmierzaj w kierunku znacznika misji.

Dotrzesz w ten sposób do nadajnika, przy którym czeka cię jeszcze nieco strzelania. Po jego użyciu, czyli po prostu wykonaniu interakcji i transmisji danych, nawiążesz kontakt z Caydem, a po krótkiej chwili zadanie dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami